NaujienosVideo Klipai

Dainininkė Raminta Blažytė nugalėjo reperio Ironvyto pyktį

Ironvytas ir Raminta Blazyte
Ironvytas ir Raminta Blazyte

Pastebėjimas, kad Ironvytui netinka piktas veidas :), bet įdomu pamatyti, plius gražus Ramintos Blažytės balsas ir truputis repo vaikštant krantine.

Kaip matome Ironvytas bei žavioji dainininkė Raminta Blažytė pristato savo naują kūrinį “Nebegalvok”.”Taip, išties būtent šio kūrinio galutinės versijos reikalavo mūsų gerbėjai komentaruose bei asmeninėse žinutėse socialiniuose tinkluose. Prieš kurį laiką buvome įkėlę į internetą eksliuzyvinę dainos “Nebegalvok” versiją su pažadu, jog neilgai trukus mūsų gerbėjai galės džiaugtis dar vienu motyvuojančiu lietuvišku kūriniu,” – ramiai dėstė atlikėjas. – Žinoma, mes nesitikėjome sulaukti tokio žmonių spaudimo greičiau pasidalinti finaline versija, tad teko suktis iš padėties ir mąstyti, kaip gi greičiau pasidalinti ja,” – šypsosi atlikėjas.

“Kai kūrėme tekstą ir muziką tikrai apie tokį susidomėjimą negalvojome – juokėsi Raminta. – Bet, kad jau taip nutiko, tai susigriebėme ir nusprendėme įkelti ne tik dainą, bet ir susukti vaizdo klipą. Pasitarėme su Vytu ir nusprendėme pamėginti pažaisti aktorius ir suvaidinti situaciją, kaip teigiamos emocijos ir gera nuotaika laimi prieš pyktį ir susierzinimą. Man rodos mums tai pavyko.”

“Gyvenime kaip kino filme – gėris nugali blogį. Taip ir pas mus klipe -, kad ir koks aš būčiau susierzinęs ir piktas, Raminta stengiasi pakelti man nuotaiką. Jos atkaklumas nenueina veltui ir ji pasiekia savo tikslą – mes abu radedame džiaugtis gražia diena, atsipalaiduojam ir nebegalvojam,” – juokėsi atlikėjas.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close