NaujienosStraipsniai

Dar daugiau beatų ir barsų! BLUEPRINT – “Two-Headed Monster” savaitės albumas #4

Puikumėlis – gegužės 22-rą dieną undegraundo legenda Blueprint išleido savo naują albumą pavadinimu “Two-Headed Monster”.

Savo karjerą ponas Blueprintas pradėjo, kaip beatmakeris. Pirmieji jo darbai, kurie ateina į galvą yra albumas su Illgic, muzonas jo pirmai grupei Greenhouse Effect, plius pora grynai jo instrumentinių albumų. Tačiau nežiūrint į tai jis tapo ir iki šiol yra daugiau žinomas, kaip MC, ypač po jo bendro albumo su RJD2  po Soul Position vardu. Gatvės Lyga gan dažnokai grodavo jo seną kūrybą ir nepamiršta jo naujesnių darbų. Užtenka prisiminti sulyginai neseniai pristatytą jo bendrą darbą su Aesop Rock, kuriame jis paliko muzikinę pusę Aesopui, o pats užėmė vietą prie mikrafo.

Šį kartą Blueprint paėmė viską į savo rankas… ir muzika ir vokalais… Nors stop – be pačio kaltininko albume galima išgirsti ir legendinį Slug iš Atmosphere, Aceyalone, mūsų numylėtinį Mr Lif , Wordsworth, Supastition ir poną Has –Lo. O rezultatas išties įdomus – puikus savitas Blueprintui boombapo skambesys, tikrai vertas ypatingo dėmesio, ir juo labiau savaitės albumo statuso. Beje jau galima užsakyti albumo kopijas iš pačio Blueprinto. Tuo pačiu palaikyti jį ir jo kūrybą. Skanaus

Visą albumą galite rasti Spotify: Paspaudę čia.
O dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ 

Primename, kad kaip ir kiekvieną savaitę Mironas bendrai su Gatvės Lyga ir Hip-Hop.lt pristato savaitės albumą, kuris galbūt bus vertas atšviežinti ir jūsų playlistus. Jei turite savo favoritus – taip pat būtinai dalinkitės komentaruose ir visi rasime dar daugiau naujo gero repo!

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close