InterviuNaujienosVideo Klipai

Darkest Sun (Alter Ego) Helios

Screenshot 2015-03-25 23.25.26Kaip sakė atlikėjas  – “rankos skirtos darbui”, nuo Hip-Hop.lt pridursim, kad jų niekad nereikia nuleisti. Tai akivaizdžiai įrodoma ir pačio Alter Ego, arba dabar Darkest Sun kūryboje, nes viena po kitos vis pasirodo naujienos iš jo stovyklos. Turbūt Darkest Sun aktyviausias reperis Klaipėdoje (pataisykit jei klystu))? Tad šį kartą trumpai pasikalbėjome, apie pastarąjį į viešumą paleistą video “Helios”

Sveikas, kuria kryptim toliau juda tavo kūryba? Ar tai atsispindi iš “Helios”?

Sveiki, toliau sėkmingai registruoju savo eiles, audio formatu. Rec’s on. Gaminu tik is šviežiausių ir sveikiausių komponentų, todėl ir toliau skatinsiu – TIKĖT. 2015 metų, pirmą sekmadienį išleistas “Darkest Sun” albumas – “License to live” . Vienas paskutinių potėpių albume – būtent ir buvo “HELIOS”. Paskutinė detalė, kuri buvo nutolusi nuo kitų albumo kūrinių tik dėl skirtingo įrašų periodiškumo.

Kaip užkirsti tamsai kelią?

Vaiko triračiu. Na, arba koja. Rankos – skirtos darbui.

Kiek painu su tavo “nickais” – Alter Ego dar yra? Pastor Ego? Darkest Sun kas kito?

Taip kaip ir mano dienos, naktys. Gan painios. Jaunas laikas. Palaipsnis kitimas, vidinės asmenuotės. Labiau būčiau linkęs, padėkot už savo brolių ir seserų sumanumą ir stabilumą nesimėtant tarp vardų. Ne tai svarbiausia. Tačiau Darkest Sun (D.SUN / DS ) puikiai apjungė visą bendrą savijautą ir kryptį. Let there be light.

Pats daug sportuoji, bet visa tai tiesiogiai praktiškai neatsispindi tavo darbuose. Gal kada sulauksim kūrybos iš “salės”, į “salę” ar apie ją?

Sportuoju nuo mažumės. Kūnas yra neatsiejama ,sveiko savęs suvokimo, dalis. Sportas ir bet kuris kitas aktyvus laiko praleidimas, tiesiog padeda susikaupti ir atsipalaiduoti. Dvasinio pasaulio kalvė ir fizinio pasaulio kalvė neturi pintis tarpusavy, taip slopindamos vienas kito pusiausvyras. Tai nedera. O kai reikės, aš parodysiu.

Kokie artimiausi planai?

EP.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close