NaujienosVideo Klipai

Daug ugnies Shamano naujame vaido klipe "Tik dėl tavęs"

Shamanas pristato naują muzikinį klipą dainai „Tik dėl tavęs“. Vaizdo klipo filmavimas, kurį vykdė „Rela Recods“, vyko vienoje Vilniuje esančioje karinėje bazėje.

Klipas išsiskyrė ugnies ir šokio grupės „13“ fakyrų pasirodymu. Filmavimo metu ugnies nepabūgo ir pats atlikėjas. Visgi be incidentų tąkart apsieita nebuvo. Shamanui vos pavyko išvengti rimtų sužalojimų, kuomet darant triukus su ugnimi užsidegė jo rūbai. Laimei, viskas baigėsi gerai. O štai „Rela Recods“ įkūrėjui Tomui Labašauskui pasisekė kur kas mažiau, jis apsinuodijo benzino garais ir dėl to, buvo paguldytas į ligoninę. Tačiau rizikingi sprendimai filmuojant klipus šiai komandai nėra naujiena.

[ytp_video source=”EARmPwdjako”]

„Dirbdami su Shamanu visuomet renkamės išskirtinius ir efektingus dalykūs. Klipus esame filmavę ant daugiaaukščio namo stogo atbrailų, dėl ko teko aiškintis prieš pareigūnus, morge, ligoninėje. Filmavimus dažnai lydi rizika, sau keliam beprotiškus uždavinius laikydamiesi dainos konteksto”, – teigia T.Rela.

Klipe taip pat filmavosi priedainį dainoje atlikusi vokalistė Karolina Dausinaitė ir muzikantai, tai – bosistas Anatolijus Len, būgniningas Giedrius Dominykas Gricius, elektrine gitara klipe grojo pats dainos prodiuseris Audrius Černiauskas.

„Dainoje „Tik dėl tavęs“ kalbama apie meilę ir netektį bei bandymą atrasti save iš naujo. Apie tai, kad taškai kartais tėra kableliai“, – dalinosi tekstą sukūręs atlikėjas ir prisipažino, kad dainos gimsta iš tikrų išgyvenimų, paskutiniu metu per meilę ir skausmą. Muzikinę dainos pusę sukūrė Audrius Černiauskas, su kuriuo Shamano pirmieji bendri darbai pasirodė prieš dešimtmetį. Pačio reperio teigimu, darbas kartu kiekvieną kartą būna vis brandesnis. Prodiuseris A.Černiauskas tikina, kad kūrinys auditorijai yra pristatomas tik tuomet, kai abu kurėjai būna patenkinti rezultatu.

Rytoj Hip-Hop.lt taip pat rasite ir išsamesnį interviu su atlikėju apie naująjį darbą.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close