Albumai

DECLAIME – Conversations with Dudley

Kažkaip vis dažniau Stones Throw atlikėjai atsiranda po kitokio laiblo vėliava UP ABOVE , gal būt tai savarankiškumo troškimas ,gal būt geresni kontraktai , o gal būt atsibodo laukti savo eilės , ir stovėti Madlibo šešėlyje.

Labai smagu buvo išgirsti savotiškai sugrįžusi seną Declaima, kuris vėl riapuoja …

Nors kaip aš minėjau Declaime ir paliko Stones Throw be jos įsikišimo neapsėjo nuo pirmo iki dvylikto gabalo padirbėjo dar vienas atsiskyrėlis OH NO , paskutiniai du gabalai priklauso Madlibui , taigi šeimyna valdo ir kas įdomu , kad labai panašus braižas. Be minėtų, garsinę pusę pagrąžino ir senas Lootpack djius Romes , kurio šį kartą albume ganėtinai daug , gavosi…

Be minėtų prodiuserių albume yra dar keletą Mc su garsiais vardais , na pvz: Grand Agent matit OH NO paskui save atitempė. Po to yra Lil Dapp iš legendinės Group Home , pagal mane jo vokalas labai gerai tinka poroje su Declaimu, sekantis būtu MED kitaip Medaphoar, vėlgi Stones Throw karys. Na ir galu gale legendinis ir taip mylimas Wildchild, kuris nereikalauja komentarų ko gero.Taigi iš MC pusės albumas be pretenzijų .O kaip reikėtų tikėtis iš tokiu Mc, tekstinė pusė irgi aukštumoje .Čia era blizgučių ,papučių ir kakučių, tai malonus filosofinis darbas , kurį padarė žmonės žiūrintys į gatvę ne kamerų objektyvais o pro savo langą , žmonės kurie atsako už savo žodžius.

Man atrodo, kad šitas Declaimo darbas turėtu tapti dar vienu saldainiuku Stones Throw šeimos gerbėjų gretose.
Kad pabaigti šitą trumpą recenziją , noriu parašyti tokią frazę kurią radau albume ir kurį mano manymu labai gerai atspindi Declaimo kurybos koncepcija “One God . One Love . One Light”


Bitai:10/10

Vokalas:10/10

Originalumas: 6/10

 

Autorius Miron

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close