AtlikėjaiĮdomu!Nauja DainaNaujienos

DEE&KAMY, Erika Jenning ir jų bendras naujas darbas

Dee & Kamy 2014Kelis metus tylėję ir begalę valandų leidę įrašų studijoje vyrukai “Dee & Kamy” griausmingai grįžta su nauju singlu iš netrukus pasirodysiančio albumo. Šviežiausias kūrinys, vainikuotas „Houston” pavadinimu, buvo atliktas kartu su grupės „Skamp“ vokaliste Erica Jennings.

Naujoji daina patvirtina faktą, jog Tautmilo Kamy ir Valdo Dee ilgai brandintas bendras muzikinis albumas netrukus išvys dienos šviesą. Tai jau trečiasis pristatomasis kūrinys iš netrukus pasirodysiančio “Filling The Gap” albumo. Reperiai džiaugiasi galimybe bendradarbiauti su skirtingų žanrų bei šalių atlikėjais. Prieš tai sekė singlai su viena žaviausių Lietuvos atlikėjų Daiva Starinskaite iš grupės „Keymono” ir Los Andželo hip-hopo legenda J-Ro. Savo naujuoju kūriniu „Houston” atlikėjai yra taip pat stipriai patenkinti ir džiaugiasi Erica Jennings talkinimu. Pastaroji atlikėja negaili teisingų žodžių „Dee & Kamy”. „Su šiuo vyrukų duetu mes dalinamės bendra meile klasikinio skambesio hip-hopui. Kamy nepriekaištingai repuoja anglų kalba, kuo šiuo metu Lietuvos hip-hopo scenoje praktiškai niekas negali pasigirti. Ir apskritai, dirbant drauge pastebėjau, jog mūsų požiūriai sutampa beveik visais muzikiniais aspektais. Kurti bendrą dainą su „Dee & Kamy” buvo vienas malonumas!”, – energingai pritaria charizmatiškoji „Skamp” vokalistė.

Pozityvu pulsuojanti muzikinė linija privers ne vieną klausytoją šyptelti. Patys autoriai neatskleidžia tematikos ir palieka visą nuostabą auditorijos vertinimui.

Grupės tekstų autorius  Kamy neslepia, jog po „Dee & Kamy” debiuto Lietuvos muzikinėje scenoje su albumu „Original Taste“, atlikėjai tapo dar labiau savikritiški savo kūrybai. „Užkėlus tokią kartelę tapom dar labiau savikritiški. Gal net per daug. Kuriant albumą darėme daug korekcijų, keitimų. Norėjosi senam mūsų klausytojui sukelti naują nuostabą ir ne mažesnę emociją suteikti pirmą kartą mus girdinčiam”, – atvirauja Kamy. Duetas yra užtikrintas, jog įgyvendino visus užsibrėžtus naujojo produkto tikslus ir albumas alsuos profesionalumu bei išskirtiniu skambesiu Lietuvos muzikinėje terpėje. Pasiteiravus, kodėl buvo pasirinktas „Filling The Gap” (Užpildant spragą – liet.) pavadinimas, atlikėjai nepasimeta ir pateikia net kelias priežastis. „Tai tarsi mūsų kelių metų tylos užpildymas ir taip pat jaučiam, kad yra nemaža spraga seno skambesio hip-hopui nūdienoje”, – apie albumo įvardijimą porina Valdas Kazakevičius-Dee.

Naujasis ryžtingojo dueto „Dee & Kamy” singlas su žaviaja Erica Jennings pateikiamas klausytojų vertinimui. Tai didis priminimas apie netrukus pasirodysiantį keliolikos kūrinių grupės albumą „Filling The Gap”.

Žymos

Susiję

2 komentavo

  1. Ne naujas jau gabalas sitas. Prie puse metu jau isleido, gal daugiau. Buvo rinkinyje “Special For TMW 2014”
    0    0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close