NaujienosRenginiai

Dee&Kamy Lofte pristatys naująjį albumą (galime lažintis, kad bus vėl ką parodyti draugams gyvenantiems toli)

dee kamy albumo pristatymasYra toks legendomis apipintas renginys pavadintas Repo Invazija, tačiau visą į duris jau besibeldžiantį vasarį norėtųsi pavadinti būtent taip. Prie to smarkiai prisideda ir angliakalbio repo sunkiasvoriai Lietuvoje – Dee&Kamy. Šis duetas vasario 19 dieną Lofte pristatys naująjį, ilgai brandintą albumą – „Filling The Gap”!

Žinant grupės narių požiūrį į Hip-Hop, galime drąsiai tikėtis vieno kokybiškiausiai surestų albumų šiemet. Jau dabar aišku, kad jame bus ir svečių, visų pirma tai legendinės Los Andželo hip-hopo grupės „Tha Alkaholiks” narys J-Ro, Daiva Starinskaite iš „Keymono”, SKAMP vokalistė Erica Jennings, Domas Aleksa ir kiti daugeliui pažįstami vardai, kurie papildys grupės nešamą senosios mokyklos skambesį.

Asmeniškai visad džiaugiuosi šios grupės naujienomis, nes jos ne tik maloniai klausosi, bet visad gelbsti ir kartu yra puikus pasirinkimas, kai užsienietis paklausia, tai ką gi gero mes čia turim. Va prašau – puikiai, kokybiškai ir suprantamai ne tik mums, tad gerai, kad nestovima vietoje ir visad yra kuo pasidžiaugti bei kaip reprezentuoti Lietuvą plačiau.

Taigi po penkerių metų pertraukos Dee&Kamy, kartu su Tavo Tėvu, Gatvės Lygos Soundsystem ir
Dj SWIX pristatys naujausią savo darbą. Turėtų būti stipru – laukiam.

Visa reikalinga info ČIA, ir lieka tiktai sekti naujienas.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close