AlbumaiNaujienos

Dėl tokių albumų HH nemirs! BLU x NOTTZ – “Gods In The Spirit” EP [Coalmine Records ;2014]

BLU x NOTTZ – “Gods In The Spirit” EP
BLU x NOTTZ – “Gods In The Spirit” EP

Štai kas užvaldė mane paskutinėmis dienomis, atidėjau į šalį visus kitus  – tai mano narkotikas

Manau, kad BLU vardas jau pradedant nuo dėmesį pritraukusio debiuto 2007,arba jo bendrų darbų kartu su Exile ar Mainframe – pristatymo nereikalauja … west coasto naujo undegraundo legenda.

Su Nottz yra sudėtingiau, nes šio muzikos kūrėjo vardas, ne taip jau dažnai mirgsi įvairių albumų tracklistuose, o gal mes tiesiog jo neatsimenam… nes žiūrint jo istoriją randi daug įdomių bendrų darbų. Vertėtų vien paminėti jo darbus su tokiais Mc, kaip Ed O.G., Canibus, Diamond D., j-Dilla, Jake One ,Black Milk, Edgar Allen Flo ir dar daug kitų. Plius dar prodiusiniai albumai… taiga šiuo atveju greičiau jau Blu atėjo pas mažai išreklamuotą, bet labai talentingą ir neįvertintą, kaip reikia kūrėją Nottz ir pasiūlė įrašyti bendrą albumą, na arba EP, kaip matosi.

Kai buvo įrašytas “Boyz II Men” gabalas, abu suprato, kad bus tolkas iš šio sumanymo, nes ta energija, tas flow,ir repavimo technika, kurią atnešė Blu ir jo kviestinis svečias, įnešė savitą tempą į Nottz kūrybą… pats Nottz vienam interve pripažino, kad tai buvo tarsi bomba jų ramiam pasaulyje…

Sekantis darbas buvo “Crème of the Crop” kartu su Versis ir Scien Ze, ko gero vienas iš mano favoritų, nors kaip tokį vieną iš šių kūrinių būtų sudėtinga išsirinkti nes visi 6 kūriniai yra savaip super…  atradau sau netgi tam tikrą 2000-ųjų pradžios andegraundo estetiką, kažkas sugrąžino mane atgal. Energingi, protingi ir gera prasme agresyvūs vokalai, plius labai riebiai prisotinta visko muzika… na tiesiog Company Flow hitai, kitokiu kampu – kaip praleisti!

Gudrus sprendimas,buvo prikviesti į tokį nedidoką EP, tiek svečių. Nes, kaip matot – nė gabalo be kažkurio extra vardo, o kai kur netgi labai įžymių vardų, tokių kaip Homeboy sandman, arba dabar radiją valdančio Aloe Blacc, labai įdomiu kampu. Aš netgi susimąsčiau ar būtų albumas tokia bomba jeigu pašalinti visus, ir palikti tik Blu su  Notzz instrumais? Ko gero ne, nes visi pakviestieji ant tiek skirtingi, ant tiek įdomūs, kad ir jie ant tiek pritapo prie visumos, kad beklausydamas,nustoji atskirti, kur ten Blue, o kur  Versis…

Manau jum reikia geriau tesiog rasti šį albumą internete pasiklausymui, ir jau po pirmų poros kūrinių, jus užvaldys noras turėti jį… klausyti ir dalintis. Dėl tokių albumų, Hip Hopas ne tai, kad nemirs, bet augs ir tobulės dar ilgai, kad ir mums ir mūsų vaikams užteks!

 

Skanaus

 

01 Boyz II Men f. Nitty Scott, MC

02 Creme of the Crop f. Versis & ScienZe

03 Crooks in Castles f. ANTHM, Homeboy Sandman, Sene & Johaz

04 End of the World f. Rashad

05 God Shit f. Aloe Blacc, Co$$ & Definite Mass

06 End of the World (rmx) f. Nottz

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close