AlbumaiNaujienos

Despotin Fam: keturi pasaulio kraštai – vienas unikalus albumas

Despotin Fam - Vienas 2Lietuvos repo vėliavnešiai Despotin Fam grįžta su naujais kūriniais. Dalimis skaitmeniniu formatu gimstantis albumas „Vienas“ – ypatingas: jis vienu metu buvo įrašinėjamas keturiuose pasaulio kraštuose.

Po penkerių metų pertraukos naują albumą pristatantys Despotin Fam savo globalųjį kūdikį išnešiojo keturiose šalyse – „Vienas“ įrašinėtas įvairiose Lietuvos vietose, taip pat – Londone, Berlyne ir Melburne. Po visą Žemės rutulį išsisklaidžiusių reperių nesustabdė tai, jog juos skiria tūkstančiai kilometrų.

Lietuvos repo scenos senbuviai klausytojams albumą pateikia dalimis keturiais kas mėnesį internete pasirodančiais mini albumais. Kiekviename jų – po 4 kūrinius. Simboliška, nes grupėje – keturi MC, kurių kiekvienas albume atskleidžia savo požiūrį skirtingomiss vienatvę ir individo egzistenciją gvildenančiomis temomis.

„Vienas“ – tai vieno žmogaus žvilgsnis į pasaulį, iš skirtingų jo kampų. Visomis prasmėmis. Tiek buvimo atskirai nuo kitų, tiek vieno žmogaus požiūrio į gyvenimą ir įvairius jo aspektus“, – pasakojo Despotin Fam MC ir prodiuseris Vitalijus Puzyriovas-Vaiperis.

Despotin Fam – Vienas 1Pirmoji albumo dalis pasirodė rugsėjo viduryje. Spalį, po mėnesio, pasirodžius antrąjai Despotin Fam atskleidė kortas: be šio iki metų pabaigos dienos šviesą turėtų išvysti dar du likę albumo ketvirčiai, o su paskutiniuoju – ir kompaktinė plokštelė. Grupės gerbėjai turės galimybę įsigyti pilną albumą „Vienas“ ir fizine jo kopija papildyti savo fonoteką.

Išgirsti naujus kūrinius ir sekti albumo gimimą galite grupės Bandcamp paskyroje, Spotify muzikos platfomoje arba iTunes parduotuvėje.  Pirmosios dvi iš keturių albumo dalys:
http://despotinfam.bandcamp.com/album/vienas-1-4
http://despotinfam.bandcamp.com/album/vienas-2-4

 Paskutinis leidinys iš Despotin Fam stovyklos dienos šviesą išvydo dar 2010-ųjų vasarą, kuomet grupė išleido greitai išpopuliarėjusį „Odisėja 49“.

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close