Nauja DainaNaujienos

„Despotin Fam“ visus už specialų kūrinį gautus pinigus skirs Lietuvos Kariuomenei

Sausio 13„Despotin Fam“ ypatingu kūriniu žymi 25-ąsias kruvinų įvykių metines. Už dainą gautos lėšos bus skirtos savanoriams. Sausio 13-ąją jau daugiau nei dešimtmetį gyvuojantys “Despotai”  pasitiko išleisdama šiai ypatingai progai skirtą kūrinį. Kiekvienas įsigijęs dainą „Sausio 13“ prisidės prie šalies gynybos – visos surinktos lėšos bus skirtos Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgoms (KASP).

Šiame kūrinyje savo mintis dėsto tik vienas iš keturių grupės MC – Laikrodis. Tam yra svari priežastis – jo gimimo diena sutampa su tragiška Lietuvai tapusia data. 1991-aisiais savo aštuntą gimtadienį jis pasitiko visai nedžiugių įvykių apsuptyje.

Norintys pasiklausyti kūrinio arba jį įsigyti ir taip prisidėti prie šalies gynybos, tai gali padaryti grupės Bandcamp paskyroje – http://despotinfam.bandcamp.com/track/sausio-13 .

Žymos

Susiję

6 komentavo

  1. Krasto apsauga, sauktiniai, karas, Rusija ir t.t. yra vienos dideles pinigu plovimo schemos dalys arba jeigu graziau issireiksti 2016 kiek pasenes mainstream`as. Geriau kurinius darytume apie mamas kaip Sexion D’Assaut – Avant qu’elle parte, ir pinigus rinktume pensininkams kurie visa gyvenima atidave valstybei, o ne laikinam mainstream`ui. Praeis 3 metai visi pamirs apie KAM, griesme is rytu ir t.t. kartu pamirs ir sita kurini.
    0    0
  2. CJ nemoki skaityti. KAM ir KASP yra du skirtingi dalykai. Menkai remiama is karinio biudzeto Savanoriska Krasto apsauga yra paskutine galima salies savigynois institucija.
    0    0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close