AlbumaiNaujienos

Savaitės albume svečiuojasi Snoopas, Xzibit ir daug kitų [Diamond D – The Diam Piece 2]

Šią savaitę Gatvės Lyga norėtų pristatyti naują legendinio Diamond D albumą… tai yra antroji “The Diam Piece” dalis, kurią senukui užtruko įrašyti net penkerius metus . Nors tiesą sakant ir be šio albumo jis turėjo pilną darbų. Nauji D.I.T.C. albumai , visas sąrašas bendrų projektų. Tai išties stebina, kad po tiek metų šiam versle jis vis dar aktyvus, aktualus ir  visiems reikalingas.

Galima būtų ilgai kalbėti apie Diamond D istoriją, vardinti visus su kuo jam teko dirbti, girti jo solo albumus, bet šį kartą gal paliksim tai už borto ir judam arčiau reikalo.

Diamond D yra visų galų meistras – nors dauguma jį žino, kaip beatų kūrėją, jis tuo pačiu yra išskirtinis MC ir labai neblogas DJ’us. “The Diam Piece 2” puikiai atspindi visas jo asmenybės puses. Čia jis pats sutvarkė visą muzikinę albumo dalį, kiek suprantu dėl vietos stokos daug netgi nepateko į šį albumą. Jis pats atliko dauguma DJ’inių partijų  ir nežiūrint į galingą svečių sąrašą jis save atskleidė ir kaip MC.

Jeigu jau pradėjome kalbėti apie apie svečius – čia jam pavyko surinkti tikrą svajonių komandą, tarp kurių daug senų gerų draugų, bet pasitaiko ir vienas kitas naujas negirdėtas vardas. Daimond D visada buvo išrankus kai renkasi MC, o jo vidinis jausmas jo niekad nepavesdavo. Kad jums pasidarytų aiškiau, gal reikėti paminėti keletą vardų –  senoji gvardija Snoop Dogg, Pharoahe Monch, Fat Joe, Raekwon, Styles P, Xzibit, dar vienas visų amatų meistras Erick Sermon, Talib Kweli, Havoc, General Steele, Buckshot, Rockness (Heltah Skeltah), Elzhi, O.C., greaitakalbiaj  A-F-R-O, Twista, Terminology ir daugybė kitų.

Taigi Daimond D gali įsirašyti į savo arsenalą dar vieną klasikinį albumą, kritikams ir boombapo gerbėjams tiesiog trūksta žodžių pagyroms. Asmeniškai mums atrodo, kad albumas tikrai puikus ir neveltui jį vadina klasika, jame yra gražių melancholiškų vietų, bet jame kartu yra ir tikrų bombų, kurias norisi kartoti dar ir dar .

Nežiūrint į tai, kad albumas pasirodė tik Gegužės 10-tą ir dar net neprasidėjo jo pardavimai, Diamond D jau dabar žada trečiąją jo dalį. Matyt turi dar vieną gerą nuotrauką iš vaikystės, kurią norėtų panaudoti ant viršelio, arba išties tai kas nepateko į šitą albumą – negali likti archyvuose.

Taigi legendos sugrįžimas …skanaus!
Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt .

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close