Albumai

DJ MUGGS VS SICK JACKEN feat CYNIC – Legend of the Mask and The Assassin

Once upon a time…

A powerful assassin left the temple to gather his own army. For 10 years he dwelled in the psycho realm and joined forces with the rebel soldiers of street platoon. Their symbol was the mask…..

 

The grandmaster heard of his disciples rising legions and arranged a meeting on cypress hill. No one truly knows what happened on the hill. But on this day the army of the mask and the soul assassin became one.

…The legend continues.

 

„I’m like “We’re going against the grain.” You come from the N.W.A. school, which is “Fuck you. You’re not playing my record on the radio, you’re not playing my videos, fuck you. We don’t care, we’re doing our shit.” And this is one of those records. It’s a “fuck you” record. I don’t need MTV, and I don’t need radio. I’m making more money now than I did when I was selling three million records.

 

Taigi, štai kompaktinis diskas mano rankose, pagaliau sulaukiau to, ko laukė daugelis fanų visame pasaulyje, tiek Cypress Hill/Soul Assassins stovyklos fanai, tiek Psycho Realm ir Sick Simphonies fanai ir šiaip žmones, mėgstantys gerą, kokybišką hiphopą.

 

Pradėsiu nuo albumo viršelio. Jis visu šimtu procentu atspindi albumo turinį, o paklausius visą albumą matai kaip minimum trijų gabalų motyvus, pavaizduotus viršelyje. Cd turinys yra toks:

 

1.The Initiation

2. Mask And The Assasin

3. Ciclon

4. Land Of Shadows

5. God’s Banker

6. Reptilian Renaissance

7. Praying Mantis

8. El Barrio

9. Interlude

10. Unorthodox Blocks

11. Hole, The (P.O.W.)

12. Stairs To The Beast

13. Black Ships

14. Rebel Angel

15. Silent Crimes

16. 2012

 

Klausant šį albumą jauti, kad pagaliau Muggsas grįžo prie savo stiliaus, pagaliau mes girdime tą tamsią, niūrią, paslaptingą, kartais mistinę muziką, sunkokus bitus, kitaip sakant, visa tai, ko mes negirdėjom nuo 98ų metų, kai buvo išleistas Cypress Hill IV albumas, kuris, mano manymu, buvo paskutinis tokio skambesio darbas. Tai tas garsas, kurio pasiilgo visi tie, kas žino ir mėgsta šio žmogaus kūrybą. Taigi, muzikinę albumo dalį galime vertinti puikiai.

 

MC. Mikrofonus čia valdo SickJacken‘as ir Cynic (The Psycho Realm ir Street Platoon), abu savaip įdomūs ir unikalūs, ypač SickJacken‘as. Labai džiugina albumo tekstai, Jackenas dar kartą įrodo, kad yra puikus lyrikas, albumas džiugina tuo, kad tai – ne eilinė gangsta pasaka apie visokias gangsteriškas problemas kaip įprasta šiais laikais, čia jūs neišgirsit susišaudymų, čia nepardavinėja narkotikų, čia neminimi papai ir bentliai. Pagrindinės albumo temos susijusios su sąmokslo teorijomis, tiesiog nerealūs tekstai, klausai ir mąstai: „Aš dar tokio niekur nesu girdėjęs!“ Kitos istorijos pasakoja apie mistinius dalykus, apie „aną pasaulį“, apie gyvenimą ir mirtį, apie tamsius žmonių išgyvenimus ir asmeninius pažinimus, apie viltį ir kovą. Beje, šios istorijos nėra iš piršto laužtos, bukleto pabaigoje (o jis yra puikus, nes pateikti visi tekstai, o ir dizainas puikiai atspindi albumo dvasią) yra pateikta bibliografija, šaltiniai, kurie įkvėpė tam tikroms temoms. Pora dainų įrašytos ispaniškai, tai ,,Ciclon“ ir ,,El Bario“, jos tarsi pristato būsimą SickJackeno solo albumą, visą įrepuotą ispaniškai.

 

Puikus darbas, savaip unikalus, geras ir kokybiškas hiphopas, kuris priverčia susimąstyti. Siūlau.

 

10/10

 

Autorius Sick Dog

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close