Albumai

DJ Skully pristato Klashnekoff – Focus Mode [MixCD]

Jeigu jau pradėjau su Terra Firma, tai pametėsiu dar vieną skanų dalykėlį iš šios operos. Šį kartą DJ Skully nutarė padėti ponui Klashnekoff priminti tai, kas buvo, kas vyko 2006 metais jo kūryboj ir palengva atidengti paslapties šydą bei parodyti, ko galima laukti iš naujų albumų. Beje, tie naujieji albumai jau pasirodė.

Kaip jau tikriausiai supratot, tai tiesiog gudriai sugalvotas mixtape‘as, toli gražu ne naujiena, todėl už originalumą balų nebus. Tačiau dėl to, kad abu šie ponai nėra eiliniai muzikantai, albumas išėjo gana malonus. Jame galim aptikti tiek jau hitais tapusių „Zero“, „Black Rose“, „Jankrowville“, „Jah Bless“ ar net šlovę atnešusio „Murder“ pėdsakus, tiek ir visiškai naujų karštų kūrinių, pavyzdžiui, „Mr K-Lash“, kuris gana sėkmingai prasisuko ir GL eteryje, „Channel K“ ir „Revolution“. Manau, tai buvo protingas sprendimas, be to ir būdas iš karto atsakyti į keletą klausimų. Na, muzikinėje dalyje, kas ir taip aišku, tie patys vardai, kuriuos matėme debiutiniame albume 2006 metais, tarp jų ir DJ Skully, gal yra du kūrinukai su The Game ir Naso instrumais, bet taip jau yra įprasta ir normalu mixtape‘uose, man netgi patinka tokia žinomos temos interpretacija. Taigi, bendrai viskas skamba gan šviežiai, DJ pasirūpino, kad kūrinai neatsibostų, paimdamas tik tai, kas geriausia K. kūryboje, ir netgi ne visus gabalus, o tik fragmentus.

Ir šį kartą rekomenduoju, labai naudingas ir įdomus darbas, jeigu norite praplėsti savo akiratį, nes taip yra paprasčiau ir patraukliau, ypač turint minty, kad tekstinis turinys, kas būdinga Terra Firma chebrai, yra gan sunkus, ir nevaikiškas.


 

 

Autorius Miron

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close