Nauja DainaNaujienos

„Dogma“ pristato lyriškiausią savo kūrinį „Išėjai“

Grupė „Dogma“, ką tik išleidusi debiutinį albumą „‘92“, dalinasi šio albumo kūriniu „Išėjai“. Tai lyriškiausia „Dogmos“ sukurta daina, nukelianti į tuos laikus, kai abu grupės nariai Kastetas – Kastytis Sarnickas ir Donciavas – Donatas Juršėnas leido laisvalaikį tame pačiame vieno Vilniaus miegamojo rajono kieme paišydami sienas ar mokindamiesi triukus ant riedlentės. „Aišku būtent tais laikais buvo neapsieita be pirmosios nelaimingos meilės“, – šypsosi Kastetas. „Išėjai“ įrašyta kartu su dainininke Gabriele Senkevičiūte.

„Albumo pavadinimas „‘92“ – nuoroda į 92-uosius – metus, kai kartu su Kastetu įrašėme savo pirmąją audio juostą. Iki šiol kartu šią „juostą“ pildome savo įrašais. Galų gale atėjo laikas išleisti mūsų bendrą albumą“, – sako Donciavas. Pradėję savo muzikinę veiklą pankroko grupėje „Marichuana“, dalyvavę įvairių Vilniaus alternatyvinės muzikos grupių veikloje, Kastetas su Donciavu vėliau prisijungė prie grupės „G&G Sindikatas“, su kuria groja ir kuria dabar. Pasak jų pačių, „Dogma“ – tai galimybė įgyvendinti ir realizuoti susikaupusias mintis, kurios netelpa į vieno muzikinio žanro rėmus. Tai atsispindi ir debiutiniame albume, kuriame skamba kūriniai nuo hip-hop‘o iki pankroko.

Pirmą kartą albumo dainos publikai buvo pristatytos lapkričio pabaigoje Vilniaus menų fabrike „Loftas“ minint įrašų studijos „Porno sound“ (kurios įkūrėjai yra abu grupės nariai) 20-ąjį gimtadienį.

„Tai buvo gyvas atlikimas. Mes pasirodėme su naujais muzikantais Faustu Venckumi ir Dominyku Babiku, kuriuos norėtume pakviesti į būsimojo albumo įrašus. Taip pat prie mūsų gyvo garso albumo pristatymo prisidėjo pučiamųjų grupė „Mood sellers band“. Jausmas groti visiems kartu buvo nepakartojamas, visi kūriniai suskambo dar stipriau. Tą pajuto ir publika, audringai reagavusi į kiekvieną dainą“, – pasakoja Donciavas.

Naujausią kūrinį „Išėjai“ kaip ir visą albumą gali įvertinti kiekvienas – jis jau prekyboje. Prisijungus prie „Dogma“ profilio socialiniam tinkle facebook galima jį užsisakyti ir gauti paštu arba tiesiog ieškoti visose populiariausiose skaitmeninio platinimo platformose.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close