InterviuNaujienos

Domas apie gyvą projektą ir artimiausius planus

domas karu z on aVakar pajūrio repo gerbėjai „Youtube“ kanale „Viena Meilė“ galėjo pamatyti gyvai studijoje atliekamų Domo gabalų vaizdo įrašus, kuriuose jam talkina gyvų instrumentų skambesiai – trys gitaros, būgnai ir moteriškas vokalas. Vaizdo įrašai, pasirodo, tėra repeticijos, kurių rezultatą bus galima išgirsti jau kovo 6-ąją dieną.

Šiandien Youtube kanale „Viena meilė“ pasirodė trijų gyvai atliekamų tavo dainų vaizdo įrašai. Dainas atlikai ne vienas, o su visa grupe. Papasakok plačiau apie tai, kuo konkrečiai užsiimi.
Tiesiog seniai norėjau parepuoti kartu su gyvais instrumentais. Grupė The Icarus pradžioje siūlė galbūt drauge padaryti vieną naują kūrinį, nes ateities planuose buvo tokia mintis jau anksčiau. Jau buvo kaip ir nutarta, kad vieną iš dainų įrašinėsiu su grupės The Icarus vokaliste Marija Labasauskaite, bet aš pagalvojęs kažkaip pasiūliau – tai gal pergrokim kuo daugiau jau įrašytų kūrinių ir padarykime koncertą?

Ką verta žinoti apie kartu su tavimi grojančius The Icarus?
Pati grupė The Icarus yra iš Klaipėdos, susikūrė jie 2014 metais. Jie patys kuria autorines dainas ir atlieka kitų grupių cover‘ius. Grupę sudaro penki nariai – vokalistė Marija, gitaristai Artūras ir Tomas, bosistas Arnoldas bei būgnininkas Bernardas. Jie surengė kelis koncertus, girdėjau apie juos labai daug gerų atsiliepimų. Pačią Mariją aš pažįstu jau labai seniai, ji taip pat is Mogiliovo. Su kitais grupės nariais susipažinom pirmosios repeticijos metu – šaunūs vyrukai, lengvai randam bendrą kalbą.

Po vaizdo įrašais užsiminta, kad „repetuojat“. Tai kam repetuojat, jei ne paslaptis?
Repetuojam mes koncertui Klaipėdoje, kuris įvyks kovo 6 dieną Roxy klube. Pasirodysim kartu su gyvai grojančia grupe The Icarus, taip pat dalyvaus ir Z on A. Galbūt bus dar koks nors koncertėlis kitam Lietuvos mieste, bet dar neaišku, nes planuoju išvykti, tad nebeliks laiko. Kol kas repetuojam vieni, bet prie repeticijų ir pačio koncerto dar prisijungs ir Karoona.

Youtube kanalas „Viena meilė“. Ar ten bus galiam rasti kažką daugiau nei jau dabar pasirodžiusius live įrašus? Mačiau, kad yra įkelta senų gabalų.
Vardas „Viena Meilė“, taip pat logotipas nėra naujas, turbūt teko girdėti. Youtube kanalą sukūriau aš kartu su kolega. Pagrindinė idėja – neskubant, po truputį sukelti visus Mogiliovo ir artimų kolegų darbus, nes dažnai žmonės klausia, kur galėtų perklausyti VISUS mūsų kūrinius. Tai va, neskubėdamas per dieną įkeliu po 1-2 kūrinius, tuo pačiu įmetam pasirodymus iš koncertų, tiesiog tam, kad žmonės vienoje vietoje rastų visą MOG materialą. Mūsų koncertas su The Icarus taip pat bus kokybiškai nufilmuotas ir patalpintas kanale „Viena Meilė“, taip kad prenumeruokit, kam įdomūs Mogiliovo darbai.

Jeigu ketinat sukelti visus gabalus, gal bus galima rasti ir kažko, kas buvo nepabaigta arba nepaleista prieš tai? Tikiu, kad tokių gabalų yra užsilikę.
Dėl juoko paleisim, nors ir mačiau, kad yra iš tiesų tokių žmonių, kurie visgi įkėlė į Youtube, pavyzdžiui, patį pirmąjį mūsų gabalą, nors ir neturėjo jo niekas išgirsti.

Tokius dalykus pakankamai sunku suvaldyti…
Na taip. Žinai, norisi, kad, pavyzdžiui, naujiems trekams būtų skirtas vienas linkas ir tiek, bet neprabėga nei valanda ir jau būna kažkas pas save įsikėlęs, dažniausiai net padaręs klaidą dainos pavadinime ir dar užmetęs kokį nors pigų screenshotą. Bet aš apsiimsiu ir pats sukelsiu visus, net ir pačius pirmuosius trekus. Kaip ten bebūtų, žmonės turi išgirsti kaip viskas prasidėjo.

Minėjai, kad išvažiuosi. Bus ilgesnė pertrauka?
Tikiuosi, kad bus atvirkščiai. Jeigu važiuosiu, tai važiuosiu į Bristolį. O ten laukia kolega, kuris plaukioja muzikoje kiekvieną dieną, sakė, jog svarbiausia, kad tik turėčiau ką įrašinėti. Ten kūrybai sąlygos tik geresnės.

Vilniui jūsų matyt būtų naivu tikėtis?
Deja…
Primename, kad kovo 6 dieną Klaipėdos Roxy klube laukia Domo ir Karu pasirodymas kartu su gyvo garso grupe The Icarus. Vakaro programoje taip pat dalyvaus ir Z on A.

VIENA MEILĖ KANALĄ RASITE PASPAUDĘ –> ČIA

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close