AlbumaiNaujienos

Dozė griežto, pavojingai pikto hiphopo [WESTSIDE GUNN – Hitler Wears Hermes 6] #31

Ko gero nesumeluosime jeigu pristatysime šį MC, kaip savitą pastarųjų metų fenomeną. Stebinantis aktyvumas, pavydėtinas produktyvumas ir labai savitas stilius, kuris yra tamsus, niūrus, o kartu ir bauginantis savo tikroviškumu.

Su Westside Gunn (Alvin Lamar Worthy, 36metai ) pirmą kartą teko susidurti prieš gerus 6 metus, kai jis išleido savo pirmą “Hitler Wears Hermes” dalį. 2014-tais metais Westside ir jo brolis Conway įkuria savo leidybinę firmą Griselda Records, maždaug tuo pačiu metu už vandenyno The Purist įkuria savo leidybinę firmą Daupe! …”svarbu kokybė, o ne kiekis” – toks buvo ir yra Daupe kredo. Už dviejų metų Daupe ir Griselda pasirašo kontraktą, kurio dėka buvo išleistas pirmas solinis Westside Gunn albumas “ FLYGOD”. Tai buvo albumas, kuris kartu su debiutiniu Conway albumu pradėjo naują bangą ir sukūrė naują stilių.

Tiesa sakant, kai pirmą kartą išgirdau Westside repavimą – pagalvojau, kad tetulė moka repuoti. Tik vėliau, kai pradėjau domėtis daugiau, supratau, kad tai toli gražu ne tetulė ir netgi ne kietuolį vaidinantis paauglys. Westside Gunn, Conway ir kita Griseldos chebra žino gyvenimą ir tai, apie ką jie repuoja yra ne iš interneto arba televizijos paimtos istorijos. Tai yra jų gyvenimas, ju išgyvenimai kokie  negatyvūs jie bebūtų.

Jiems visas tas gabalų įrašinėjimas, hiphopas buvo tarsi šansas iškilti iš viso savo gimto miesto purvo, be kompromisų su sąžine ir be ginklų pagalbos ir kiek matau jie tuo pasinaudojo. Albumai, mixtape, dalyvavimai kitų grupių ir MC albumuose, klipai, dalyvavimai radijo laidose, koncertai,  bendri projektai.  Vien ko vertas Westside ir MF Doom bendras ep… arba bendrai su broliu įrašytas projektas Hall N’Nash… Daupe records išparduodavo tiražus per minutes, o Griselda tapo alternatyva visam tam blizgučių cirkui, kuris dažnai viešumoje tapęs hiphopo veidu . Griselda buvo tarsi naujas 90-tųjų hardcoro etapas. Šių metų kovo mėnesį Westside Gunn ir Conway pasirašo kontraktą su dar viena legenda Shady Records. Jeigu tikėti gandais – turėtų būti išleisti abiejų albumai, bet panašu, kad Eminemas davė chebrai pilną laisvę, o jie kaip ir anksčiau įrašinėja ir leidžia per savo firmą ir per Daupe! … tad gal reikės palaukti.

Kalbant apie  “Hitler Wears Hermes 6”  Daupe ir Griselda pristato šį albumą, kaip mixtapą. Kame kampas nesu visiškai tikras. Kadangi viskas šiame albume buvo sukurta ir įrašytą specialiai jam … o DJ Muggs, Alchemist ir Marco Polo padarė puikų darbą aprūpinant Westside instrūmais. Kiek galima spręsti chebrai netrūksta norinčių padirbėti su jais beatmakerių, nes turėti albume vieną iš broliukų garantuoja jam sėkmę, na arba minimum dėmesį.

Kas dėl MC be pačio Westside mixtape dar yra tokie vardai, kaip Nick Grant, LordFlee, Lil Eto na arba kitas Griselda pasididžiavimas “mėsininkas” Benny, kuris su savo kūryba irgi kartais atsidurdavo Gatvės Lygos eteryje. Ilgai galima kalbėti ir apie visą tą sumanymą dėl albumų viršelių. Jie tikrai nori šokiruoti publiką, sukelti diskusiją vien perskaičius pavadinimą ir pamačius viršelį. Taigi dozė griežto, pavojingai pikto hiphopo be kompromisų tiesiai iš Buffalo gatvių virto ir mūsų šios savaitės albumu.

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus – šio trečiadienio laidos svečias Hate Hard komanda –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ .

 

 

 

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close