NaujienosStraipsniaiVideo Klipai

Du „G & G Sindikato“ nariai pristato naują grupę „Dogma“

dogma ggOficialiai naują muzikos grupės pavadinimą paskelbė repo duetas – grupės „G & G Sindikatas“ nariai Kastytis Sarnickas-Kastetas ir Donatas Juršėnas-Donciavas. Tuo pačiu vyrai pristato savo naujausią kūrinį – „Amžinai jaunas“.

Kompozitorius ir garso režisierius Donciavas tarsi juokais, tarsi rimtai teigia, jog ši naujiena – gimtadienio dovana. Vasario 25-ąją, Kastetas šventęs gimtadienį. Po kelionės iš Australijos grįžęs reperis džiaugiasi, jog gimtadienis prasidėjo puikiomis naujienomis apie jų muzikinį projektą: grupės pavadinimu ir nauja daina.

Abu hiphopo mohikanai pripažįsta, jog prie bendro solinio projekto dirbo ištisus praėjusius metus, tačiau kūrybinius procesus teko pristabdyti. Svarbiau buvo užbaigti „G & G Sindikato“ naujausią albumą „Revoliucijos garso takelis“.

Iš pradžių bendrą projektą pavadinę „Kastetas Vs.Donciavas“, nuo šiol reperiai savo duetą pristato nauju pavadinimu „Dogma“.

„Mes stengiamės laužyti nusistovėjusius ar specialiai sukurtus standartus, dogmas. Taip gimė ir naujas grupės pavadinimas. Dažnai sulaukiame komentarų, jog mūsų kūrinių nesupras nei repo, nei pankroko gerbėjai, tačiau muzika nėra kuriama konkrečiai subkultūrai, todėl tikime, jog kiekviena daina ras savo unikalų klausytoją“, – mintimis dalinasi Donciavas.

„Dogma“ bus nukreipta į mūsų abiejų muzikinius eksperimentus. Bandysime hiphopą priartinti prie roko ar net džiazo muzikos srovių. Nepaliekame „sindikato“, nieko panašaus, turime nemažai planų ir idėjų ateities darbams, tačiau nenorime naudotis grupės „G & G Sindikatas“ vardu ir šlove, kurdami ir pristatydami auditorijai savo muziką“, – apie dueto sumanymą sako Kastetas.

„Tikimės, jog klausytojai pažins mus ne tik kaip legendinės lietuvių hiphopo grupės narius, bet ir neužmirš mūsų bendrų muzikinių darbų: „Skolon“ ir „Pozityvas“. Norime, jog šios dainos taip pat būtų šiemet pasirodysiančiame naujame mūsų albume, ant kurio jau puikuosis „Dogmos“ pavadinimas“, – ateities planus atskleidžia Donciavas.

Naujausiu „Dogmos“ kūriniu „Amžinai jaunas“ Kastetas bando šiek tiek pasišaipyti pats iš savęs ir tuo pačiu prisiminti, kaip gyvenimas pasikeitė nuo tų laikų, kai teko žengti pirmuosius žingsnius muzikoje. „Susitinku su senais mokyklos draugais, žiūriu į juos, o jie visi tokie rimti, vadovaujantys didelėms įmonėms, paskendę kasdieniuose reikaluose. Kalbėdamas su jais matau, kaip jie suaugo, surimtėjo, o aš taip ir sustojau ties kažkokia nematoma riba. Juokauju, žinoma. Ant mano naktinio stalelio jau irgi nebe alaus buteliai stovi. Ten dabar – knygos ir kremas nuo raukšlių, bet aš vis tiek laimingas. Būtent apie tai yra ir naujausia „Dogmos“ daina“, – pasakoja gimtadienį švenčiantis Kastetas.

Abu reperiai muzikai savo gyvenimą pašventė jau nuo pat kiemo laikų, kai drauge sukūrė pankroko grupę „Marichuana“. Paskui sekė narystė grupėje „AFRO“, kol pagaliau į Svaro rankas pateko vienas iš bendrų Kasteto ir Donciavo kūrinių. Taip reperiai tapo „G & G Sindikato“ nariais ir sujungė bendras pajėgas.

Naujausia grupės „Dogma“ daina „Amžinai jaunas“:

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close