NaujienosVideo Klipai

DŪ PRISTATO VAIZDO KLIPĄ IŠ NAUJOJO ALBUMO „KOL TU MIEGOSI“

Lietuvos muzikinėje padangėje įsibėgėjus sezonui, sulaukiame ne tik populiariojo žanro  naujienų gausos, bet ir žinių iš alternatyvos. Reperis DŪ., kurio tikrasis vardas – Dovaras Nevardauskis, pristato naujausią savo vaizdo klipą „Kol tu miegosi“, kuris dainą įrašė kartu su scenoje jau spėjusiu pasižymėti Pauliumi Drabuliu. Šis kūrinys reprezentuoja greitai pasirodysiantį albumą tuo pačiu pavadinimu.

Lietuviškos hip-hop subkultūros gerbėjams atlikėjas iš Panevėžio puikiai žinomas iš tokių grupių Kaip „XIII fortas“,  „DAR“, buvo eksperimentinio repo grupės „O2“ lyderis. Vyras, nuo pat jaunų dienų siejo visą savo laisvą laiką su muzika, o paskutinius 2 albumus jau kūrė kaip solo atlikėjas. Akylesni repo muzikos gerbėjai pastebėjo, kad DŪ. pseudonimas neretai sutinkamas ir prie kitų grupių ar atlikėjų kūrinių aprašymų. Jaunas vyras beveik niekada neatsisako padėti įrašant, derinant garso takelius, prodiusuojant.

Vaizdo klipo, kuriuo pristatomas netrukus pasirodysiantis albumas tema, anot kūrėjo nėra naujiena – daina apie meilę, kokia ji gali būti, plėtojama jaunatviškumo tema. Reperis teigia, kad šis video darbas, kurį kūrė su jauna, energinga komanda, prasideda kaip vizualizacija, įspūdingais vaizdais, o visa idėja išpildoma klipo pabaigoje, kurioje svarbų vaidmenį atlieka spalvinė kompozicija, simbolių gausa.

Deividas Breivė, panevėžiečiams puikiai žinomas jaunas kūrėjas, kuris režisavo vaizdo klipo kūrimą teigia:

– Dainos pagrindinė mintis yra apie priklausomybę nuo kito žmogaus. Tik toji priklausomybė čia reiškiasi tikrai ne gerąja puse – vienas iš žmonių jaučiasi varžomas, stabdomas, negalintis eiti toliau. Šiuo klipu norima parodyti, kad turim vienas kitą girdėti. Nemiegoti, kol kitas nesijaučia saugus ir save pildantis. Išgirsti, suprasti ir tada abiem žiūrėti tolyn… Eiti tolyn…

[ytp_video source=”X5rOxP_5d1I”]

Dovaras Nevardauskis ir Deividas Breivė džiaugiasi, kad darbas vyko itin sklandžiai, kūrybiškai, greitai bei profesionaliai. Neslėpdami pasitenkinimo vyrai didžiuojasi pasiektu rezultatu. Pasak DŪ., šiuo metu atliekami paskutiniai albumo derinimo darbai, vyksta postprodukcija.

„Albumas „Kol tu miegosi“ yra itin ilgai brandintas, puoselėtas. Tai išduoda, kad idėjas kaupiau net 2 metus. Kūriniai yra itin asmeniški ir parašyti pasitelkiant savo patirtį, išgyvenimus. Nesiekiu, kad tai būtų tik pasilinksminimo muzika, nebijau, kad jaunimas gali nesuprasti visų temų, kurios liečiamos rinkinyje“,- teigia reperis.

Paklausus kokie atlikėjo planai, DŪ. atskleidė, kad šiuo metu jaučiasi pakylėtas po paskutinių savo gyvų pasirodymų publikai, kuomet sulaukė itin daug palaikymo, ruošiasi aktyviai koncertinei veiklai, kuria instrumentuotes, repetuoja su profesionalia grupe.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close