Nauja DainaNaujienosRapeseed

Duetas Rapeseed su daina „Visi mes žmonės“ kviečia susipažint su savo kaimynais ir prisimint klasiokus

Į duetą susibūrę atlikėjai Willux (Vilius Alesius) ir SJ (Saulius Jeruslanovas) jau kelerius metus kuria nuotaikingas hip-hop‘o stiliaus dainas ir vaizdo klipus. Po paskutiniojo savo singlo „Pamatyk mano reklamą“, pasirodžiusio 2018-ais metais, Willux ir SJ grįžta su NAUJA nuotaikinga ir linksma daina „Visi Mes Žmonės“ apie savo kaimynus ir klasiokus.

„Idėją parašyti tekstą apie savo laiptinės su-gyventojus turėjau dar tais laikais, kai gyvenau Fabijoniškėse ir kiekvieną dieną joje sutikdavau gana spalvingų personažų. Dabar kai aplankau savo mamą, daugelio tų personažų ten jau nebegyvena, bet yra naujų. Dainoje visi vardai ir įvykiai yra išgalvoti, tad nepykite, jeigu kažkieno istorija jums pasirodys panaši į jūsiškę, nes visi mes žmonės-skirtingi ir lygūs“, apie savo tekstą pasakojo Willux.

„Prieš įstojant į gimnaziją mokiausi spalvingoje progimnazijos klasėje, kuri turėjo tam tikro kriminalinio prieskonio. Nežinau ar kai kurių klasiokų sudėtingą elgesį įtakojo stoties, naujininkų, ar taip vadinamos “subačiovkės” mikrorajonų gyvenamosios vietos, nes toje pačioje gimnazijoje esančioje senamiestyje vykdavo “įdomūs” dalykai, bet viena aišku, kad tekstą šia tema man parašyti neužtruko. Išgalvotas asmenybes ir įvykius bandžiau pateikti moderniai, nušviečiant nūdienos socialines problemas. Tad, sukūrus tekstą, pastebėjau, kad nelabai kas ir pasikeitė. Gal dėl to kad, palyginus ne taip seniai baigiau 12 klasę (2007 m.), o gal dėl to, jog, į tas pačias patyčias dar nėra nukreiptas pakankamas pedagogų dėmesys.“ apie savo prisiminimus iš mokyklos pasakojo SJ.

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close