AlbumaiNaujienos

Dvi hiphopo kartos viename Dave East & Styles P – Beloved [savaitės albumas #24]

Šią savaitę dar vienas grįžimas į auksinį amžių… ir šį kartą tai dviejų kartų bendras darbas. Abu atlikėjai atstovauja New York’ą, nors ir skirtingas jo puses. Abu myli hiphopą, nors ir skirtingai jį supranta. Abu gerbia vienas kito darbus, o vienas netgi išaugo ant kito kūrybos. Taigi veteranas Styles P ir Nas’o pro-težė Dave East bei jų bendras albumas “Beloved” šią savaitę dedikuojamas jūsų ausims.

Panašu, kad abu praleido smagų laiką studijoj. Dave East pripildytas naujų vejų, naujos kartos balsas nepasiduodantis mumble, trap… burbėjimo trendams. Iš kitos pusės legendinis The LOX grupės narys Styles P vis dar aktyvus, turintis ir mokantis ką pasakyti, kepantis po albumą beveik kas metus – su savo ilgamete patirtim  ir senesnės kartos hiphopo supratimu.

Taigi 13-kos gabalų albumas prisotintas meilės. Į pagalbą MC pasikvietė tik labai kuklų svečių sąrašą. Tai senos Styles P grupės The Lox nariai ir dar vienas kitas kviestinis MC. Panašu, kad mūsų porai ir patiems pritrūko vietos ir tiek daug visko norėjosi pasakyti, kad sutilpti buvo sudėtinga, o ypač dabar, kai įsigalėjusi trumpų albumų era.

Na o albumo muzikine puse pasirūpino keletas veikėjų.  Tarp jų veteranai Chase n. Cashe, Scram Jones ir  netgi Styles P sūnus  Noah Styles, pasislėpęs po Rare Breed slapyvardžiu. Kol kas jis parodė save tik keliuose tėvo albumuose. Taigi, kaip matote, vėl gan siauras draugų ratas, be jokio legendų trendo ir daugumai privalomo žymiausių vardų įsikišimo. Drąsus sprendimas, bet albumas nuo tuo tik laimėjo.

Negalima sakyti, kad šis albumas yra bomba, kad jis nustebino ir pribloškė, arba, kad jis taps klasika… Bet negalima nepastebėti visos tos meilės ir pagarbos kultūrai ir vienas kitam. Išties puikus darbas, tai ko norėjo chebra – jiems ir gavosi išpildyti. East parodė savo pagarbą senajai kartai, o Styles parodė, kad jis tiki nauja, ir kad visos tos kalbos ir jos kritika labai dažnai neturi pagrindo. Ja reikia tikėti, jai padėti, nes tik tada hiphopas turės ateitį… negalima gyventi vien melžiant 90-tųjų palikimą, tad reikia judėti į priekį.

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close