AlbumaiNaujienosStraipsniai

Erkė "Repafarmozė" EP – priverčia svarstyti, kas laukia ateityje

NAME - REPAFORMOZEKarts nuo karto į mano rankas patenka tokie darbai, kuriuos būtų galima pavadinti pirmaisiais savo jėgų išbandymais. Kartais, o realiai, net labai dažnai… Visiems tokių darbų kūrėjams patarimas būna vienas – bandykite dar kartą, nes kol kas dar labai anksti kažką apie jus spręsti. Bet būna ir kitaip. Kartais randi tokį žmogų, kurį galbūt ir verta stebėti toliau. Tai toks žmogus, kuris sukelia susidomejimą ir priverčia svarstyti, kas laukia ateityje.

Taip buvo ir su Erkės… EP. Vienas pažįstamas atsiuntė link‘ą ir patarė atkreipti dėmesį. Jo manymu, Erke, nekreipiant į jo amžių, kuria gan įdomų ir technišką repavimą. Jau įdomiau. Tai kaip gi ten su ta Erke?

Kažkokios ypatingos informacijos apie šį jaunuolį surasti nepavyko, tačiau nieko keisto. Taip jau nutinka, kai esi jaunas ir tik pradedi minti taką link kažko didesnio. Iki šiolei tiesiog nebuvo laiko palikti daugiau savo pėdsakų, ir tiek.

https://www.youtube.com/watch?v=6HyfE0P5VG4&feature=youtu.be

„Repafarmozė“ savo formatu labiau primena savitą EP – septyni kūriniai, iš kurių dauguma užtrunka tik minutę su uodega… Na, jei šie gabalai bent kažko verti, to galbūt užtektų. Ir užteko.

Visų pirma, taip, Erke (pasikartosiu, nekreipiant dėmesio į jo amžių) valdo savo raimus geriau už kai kuriuos studijose sėdinčius reperius. Klausydamas gali girdėti, kad žmogus turi stiprius vidinius jausmus ir gerą muzikos skonį. Iš viso to ateityje neabejotinai gali gautis kas nors įdomaus. Ir, kiek klausydamas galiu pasakyti pats, ilgai laukti neteks. Žinoma, jeigu jam pačiam neatsibos.

Iš kitos pusės, jaučiasi, kad bahūras vis dar ieško savęs – repavimo stilius keičiasi keletą kartų. Iš pradžių tai tarsi rusakalbių žvaigždūnas Assaja išbandė save lietuviškai, lengvas Smoky Mo akcentas, kitame gabale jau visiškaip kitaip, nors ir išlieka tie nutilstantys pasikartojimai tekstuose. Visgi vokalas tvirtesnis, mažiau garsinių verkimų. Klausai toliau, vėl kitaip… Taip nėra blogai, galbūt tai netgi yra pliusas. Taip nutinka labai dažnai.

Išsirink tai, kas labiausiai pritraukė aplinkinių dėmesį ir, vistik, ten, kur džiunglės, nekišk nosies. Bent jau kol kas. Siūlau į viską žiūrėti paprasčiau. Rask savo, išbandyk viską ir tuomet gali keltis į kitą lygį. Tai būtų mano patarimas Tau.

https://soundcloud.com/erikastoruntajeva/04-atsilikelio-daina

Kas liečia tekstus, sudėtinga spręsti. Tai nėra banalūs kliedėsiai, bet kai paauglys pradeda lįsti į tokį tamsų mišką… Tai skamba nenatūraliai, ne visuomet suprantamai, bet visumoje kryptis teisinga. Be to, tekstai dera prie muzikos, ant kurios Erkė repuoja. Malačius, bet dar reikia padirbėti.

Muzika. Nieko negaliu sakyti, jo muzikos skonis yra geras. Jei jis viską padarė pats, mano aplodismentai. Jeigu kas davė ar tiesiog taip kažkur… Na, irgi neblogai. Pirmiemsiems bandymams kaip tik.

Vienu žodžiu, norėčiau pagirti. Kaip pirmajam bandymui viskas puikiai pavyko, blynas tikrai neprikepė. Dabar galima tobulėti, viską šlifuoti ir bandyti toliau. Ribų čia nėra.

EP laisvai galite atsisiųsti iš http://www23.zippyshare.com/v/HDF9epO3/file.html

Žymos

Susiję

3 komentavo

  1. Kas supikde Jus taip ….ponas jus kiba daunai? Kadangi budamas tas pridurkas … esu kaltas 😀
    0    0
  2. visada atsiranda “kažką” žinančių geriau 😀 bet dažniausiai naivu tikėtis, kad argumentuotų, nors ir būtų įdomu. Beje – pats Erkė šį savaitgalį tris valandas repuos solo koncerte nArautuose
    0    0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close