NaujienosRenginiai

Festivalis su autentiškais pojūčiais, Sindikatu bei Jama&W

Granatos
Granatos

Muziejus ir repas? Tik kalbame ne apie Sel “Kiemas”, Uzi ar Pompa, o apie šiemet jau antrus metus iš eilės vyksiančias Granatas, kuriose  kaip ir pernai bus galima išgirsti HH ritmą, nes  pasirodys G&G Sindikatas bei Jama&W.

Ta proga paprašius atlikėjų pasidalinti prisiminimais Jama teigia, kad festivalis muziejaus teritorijoje yra unikalu ir autentiškas pliusas. Nes jeigu pačiam muziejui būtų daroma vienokia ar kitokia žala, antrus metus iš eilės jie festivalio tikrai nepriimtų, sakė jis. Taip pat pabrėžė, kad teritorija labai smagi ir yra kur pašmirinėti: “pernai, pavyzdžiui, užtikom tokią jaukią apleistą trobą. Net pasigailėjom, kad neradom jos pirmąją dieną, nes tikrai būtumėm net nestatę palapinių ir ėję nakvot ten. Su žibaline lempa ir ilgais pokalbiais prieš miegą. Tokios galimybės praturtinti savo savaitgalį autentiškais pojūčiais nesuteikia nei vienas kitas festivalis.”

DJ Mamania ir Sindikatas naudodamiesi proga visiems važiuojantiems perduoda linkėjimus ir taip pat tikisi, kad po praeitų sukaupti  geri prisiminimai bus dar geriau pakartoti!

Abi grupės lyginant su praėjusiais metais žada įdėti nemažai naujo į pasirodymus, nes G&G jau aktyviai juda link naujo albumo, o Jama&W ne taip jau seniai pristatė savo debiutinį, kurį ir bus galima išgirsti Granatose. Tad galima tikėtis aukštai iškeltos kokybės kartelės, nes remiantis Jamos žodžiais ” visgi patirties nuo praeito festivalio sukaupėm nemažai. Kūriniai skamba brandžiau, kiekvienas jų su kiekvienu koncertu pasipildo naujomis detalėmis. Be jokios abejonės koncerte bus ir improvizuotų akimirkų, be kurių mūsų pasirodymai neapsieina. O turbūt labiausiai koncerte nustebinti norėsis save pačius, kadangi įsimintiniausi koncertai visados ir palieka tą netikėtumo ir nuostabos įspūdį. Ir nors jį pasiekti antrus metus iš eilės bus sunkiau nei sunku, darysim viską, kad ši maža svajonė išsipildytų” sakė jis.

Tad belieka gerai nusiteikti, baigti pakuotis daiktus ir Rumšiškės jau laukia!

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close