NaujienosVideo Klipai

Filmik pristato naują video skirtą Lenkijai susipažinti su Vilniumi

Vilniuje gimęs ir užaugęs, tačiau lenkiškai kuriantis atlikėjas Filmik pagaliau įgyvendino ilgai brandintą svajonę – pristato Lietuvos sostinę reprezentuojančią dainą ir jai skirtą vaizdo klipą. Skambant kūriniui „Lingwistyka Wilna” (liet. „Vilniaus lingvistika”) vienas po kito keičiasi įspūdingi sostinės panoraminiai vaizdai bei unikalios miesto vietos.

Daina siunčia svarbią žinutę – Vilnius yra multikultūrinis miestas, kuriame verda tikras tautų katilas. Čia miesto gyventojai ir svečiai gali susikalbėti daugybe kalbų bei atrasti mažai kam žinomų istorinių vietų, kurios matomos ir vaizdo klipe. Jame netrūksta dronu filmuotų vaizdų, kurie dar kartą įrodo, kad Vilnius turi kuo didžiuotis.

„Vilnius – mūsų visų, nes čia susitinka labai gili ir įdomi istorija bei dabartis. Čia maišosi tautos ir kalbos, o tai praturtina ne tik miestą, bet ir mus visus,” – dainos pagrindinę mintį pristato autorius.

Filmik išsiskiria tuo, kad dainas kuria lenkų kalba ir taip stengiasi šalies sostinę pristatyti Lenkijai. Kūrinio „Lingwistyka Wilna” pradžioje atlikėjas kūrinį adresuoja šalies kaimynams: „Iš Vilniaus – Lenkijai”. Nepaisant to, kad miestą norima pristatyti kitiems, rudenėjančio Vilniaus vaizdai užburs ir vietinius.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close