AlbumaiNaujienos

Filosofas, tėvas, MC …..Onry Ozzborn – “Nervous Hvnd” [savaitės albumas #20]

Šią savaitę buvo keletas labai stiprių pretendentų: naujas, dar karštas Roc Marciano albumas, legendinis Reks ir Shortfyuz  su savo nauju bendru darbu … na arba šviežias naujas MC –  Millyz su Statik Selektah ant beatų… Visi super, visi savaip įdomūs, bet šią savaitę Gatvės Lygos savaitės  albumu tapo naujas Onry Ozzborn skanėstas “Nervous Hvnd”

Onry kelias hiphope prasidėjo nuo 97-tais išleisto solinio albumo “Knightingale”, po keletos metų jis atsirado dabar jau po legendinės Oldominion crew sparnu. Be neužmirštamos savo solo veiklos – 2004-tais jis tapo jau kitos grupės narys (Grayskul), kurie beja vis leidžia ką nors iki dabar, o yra žinomi dėka savo art hiphopinio skambesio, keistos lyrikos ir garso…

“Nervous Hvnd” pasirodė prieš keletą dienų… Rugsėjo 13-tą dieną daugumai gerbėjų tai buvo staigmena (matyt toks trendas). Jau vien iš viršelio galima suprasti, kad tai bus kažkas ypatingo – ir albumas nenuvylė! Onry puikioj formoj ir jo labai įdomu klausyti. Kaip ir anksčiau jis neapsiriboja vien šiuo pasauliu, bet matyt taip jis mato pasaulį… ir tame pats malonumas… Plius jo repavimo maniera tiesiog užhipnotizuoja. Jis gaunasi taip lengvai, istorijos tiesiog liejasi… unikalus MC, kurį labai lengva atskirti iš minios.

Kas dėl muzikinės pusės, albumą sutvarkė toks žmogus, kaip Rain – taj jau trečias bendras jo ir Onry darbas. Padarė jis tai puikiai. Albumas skamba vientesai ir viskas dera, viskas į nuotaiką. Taigi matyt Rain supranta, ko nori Onry , o tai labai svarbu ypač, kaip patiki visą albumą .

Neapsiėjo albumas ir be svečių. Didelių vardų gal ir nėra, bet jie įdomūs – veteranai Swamburgerm ir Ethos, plius pora debiutantų vioLIT ir Comfortable Kathy.

Vienas iš interviu Onry buvo kartu su savo dukra, ir paklausta ką ji mano apie tėčio naują albumą – ji atsakė, kad tai jo geriausias darbas ir kad visi tie metai buvo tik pasiruošimas šiam darbui. Paliekam vertinti jums. Mums tikrai patiko. Skanaus!

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close