Nauja DainaNaujienosVideo Klipai

Fist2Fist „MEDIA“ video premjera: „Žiniose turėtų būti daugiau dailės ir faktų“

f2ffwal2Socialinės aktualijos ir medijos nešama žinia visada buvo repo muzikos taikiklyje. Akivaizdu, kad taip buvo, yra ir turbūt bus – jautru ir nepakeičiama laiko. Šią temą gvildeno G&G Sindikatas, gvildeno Shmekla su Vaiperiu (DespotinFam), o dabar estafetę perima jaunoji karta, kuri taip pat neabejinga nūdienos aktualijoms.

„Kai per pusmetį vieninteliu teigiamu rusišku dalyku, tampa Surajev’o standup pasirodymai, skatiname susimąstyti, kuria kryptim juda ir kaip lengvai žongliruojama mūsų mintimis, – teigė vienas iš grupės narių Beep. – Čia reikia pasakyti, kad naujuoju kūriniu jokiu būdu neteisiname Rusijos už propogandą, pradėtą karą ar kitus bandymus užgniaužti sveiką protą iš kurios nors pusės, – bet yra daugybė aspektų, kuriuose viskas nėra taip akivaizdu. Būtent tai ir bandome išreikšti naujuoju kūriniu, nes „mažiau teorijos, daugiau dailės ir faktų“ reiktų daugelyje „Panoramos“ temų, pradedant Žaliojo Tilto skulptūromis, baigiant Putinu ar Obama.“

Kartu Fist2Fist narys Regis pridūrė, kad „visų pirma, tai mes patys sulindom į teliką, todėl ne kas kitas, o patys turime ir išlipti. Nes jeigu žemė vieną kartą sustoti bandys, tai, po velnių, tik mes būsim tie, kurie jai tai sutrukdys”.

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close