Įdomu!NaujienosRenginiai

FLOW music radio gimtadienis! Sekmadienio daktarams #1vieneri

Sekmadieniais yra laida, kuri radijo bangomis gydo paxmiuką ir padeda susigražinti per savaitgalį išeikvotas jėgas. Turbūt jau girdėjote, o jeigu praleidote – būtinai ištaisykite šias išsilavinimo spragas ir įsijunkite FLOW music radio! Daliai žmonių tai jau yra tapę tradicija, jog trečiadienį reikia įsijungti Gatvės Lygą, o savaitę užbaigti su Alko ir Tafario kalbomis su ir apie įdomius žmones + klausant plataus spektro hiphopo.

StartFM bangomis jau yra aptarta gausybė temų ir renginių, rekomenduotume atkreipti dėmesį ir paklausyti. kad ir šių  senesnių įrašų:
1) DJ Mamania

2) Sezono uždarymas bare

3) Oleg Šurajev

…. pirmieji į galvą dar šauna pokalbiai su Šventiniu Bankuchenu, Kastetu, Studio Maruko – tikrai verta susirasti internete ir esant progai netgi šį tą ir sužinoti, bei tiesiog paklausyti įdomių pokalbių rimtomis ir nelabai temomis.

Dar vienas retas laidos aspektas, kad ji kartais yra vedama tiesiogiai iš baro. Taigi šį sekmadienį pirmąjį gimtadienį švenčiančius FLOW music radio kolektyvą reiktų sveikinti būtent ten. Ilgiausių metų! Ateikit arba įsijunkit!

Žymos

Susiję

Domina?

Close
Close