NaujienosRenginiai

GALAPAGAI 2015 skelbia: „THePETEBOX“, „G&G Sindikatas“ ir "Pendulum"

G&G SindikatasMuzikos ir pramogų festivalio „Galapagai 2015“ organizatoriai oficialiai praneša, kad šių metų festivalyje gros „Pendulum“ su MC Verse. Australiečiai dominuoja viso pasaulio šokių aikštelėse jau 10 metų. Be to, liepos 24-25 dienomis Zaraso ežero saloje siaus „THePETEBOX“, „G&G Sindikatas“, BA., „Trubetskoy“, „Golden Parazyth“ ir kiti geriausieji!

Ypatingi svečiai „Pendulum“ yra laukiami įvairiausiuose festivaliuose, arenose, klubuose visame pasaulyje.Jų muzika vienareikšmiai sukelia ant kojų bet kurį kultinį vakarėlį nuo „Granite“ iki „Propane Nightmares“. „Galapagai 2015“ naktyje jie tai pat neabejotinai sukels žemės drebėjimą savo galingu DJ setu, kurį patieks kartu su Verse.

Pribloškiančios energijos pasirodymais garsėjantys „Pendulum“ dažnai vadinami naujojo tūkstantmečio „The Prodigy“. Savo šaknų muziką drum & bass kartu su punk ir metal jie sujungia į galingą sinergiją.

„Galapagai 2015“ šventė tuo nesibaigs: Zaraso saloje pasirodys muzikantas ir multiinstrumentalistas „THePETEBOX“ iš Jungtinės Karalystės. Daugybę apdovanojimų pelnęs „beatboxer‘is“ visiškai atnaujino žanrą, pasitelkdamas gitarą, specialų pedalą ir nežemišką daugiagarsę dėžę.

Jo gyvi šou palieka magiškų triukų įspūdį – vienas žmogus sukuria tokį muzikos burbulą, kuris primena pilno sąstato grupės ar didžėjų pasirodymą. Savo prigimtinį talentą paversdamas muzika, šis madų nepripažįstantis kūrėjas įveikia žmonių vaizduotę ir prisaikdina juos savo fanais bet kuriame planetos kampelyje.

„Galapagai 2015“ bus artimi kaip mylimiausi bridžai „G&G Sindikato“ gerbėjams – šią vasarą jie gros festivalyje, maža to, prie brolijos prisijungs pučiamųjų gvardija. Specialų pasirodymą festivaliui ruošiantys vilniečiai savo gerbėjus pradžiugins ir repo sakmėmis iš naujausio albumo „Revoliucijos garso takelis“.

Dar vienas geidžiamas vardas festivalyje – ska/punk grupė „Trubetskoy“, susiformavusi 2014 m. rugsėjį – po to, kai iširo legendinė baltarusių grupė „Lyapis Trubetskoy“.  Dabartinę komandą sudaro buvę „Lyapis Trubetskoy“ nariai: vokalistas Pavelas Bulatnikovas, gitaristas Ruslanas Vladyko, būgnininkas Aleksandras Storožukas ir prie jų prisijungęs bosininkas Alesius „Františekas“ Myškevičius.  „Trubetskoy“ muzikantai neapsiribojo vien senų „Lyapis‘o“ hitų atlikimu, – groja ir savo dainas. Atsisakiusi „vizitinės kortelės“ – pučiamųjų, naujoji grupė susikoncentravo į galingą gitarų skambesį, per šį laiką jau išleido kelis naujus singlus, nufilmavo eksperimentinį vaizdo klipą su Rusijos reperiu Ligalize MC, o šių metų rugsėjį ketina išleisti ir savo pirmąjį albumą.

Festivalyje „Galapagai 2015“ taip pat pasirodys „Golden Parazyth“. Tai – elektroninės muzikos duetas, tačiau jų gerbėjų minia – didesnė, nei gali surinkti bet kuris lyderiaujantis Lietuvos didžėjus. Jie ne roko muzikantai, bet gali sugroti akustiškai bet kurį savo hitą. Laptopo maestro Giedrius Širka ir sintezatoriaus guru Aurimas Vilkišius 2013-aisiais buvo pripažinti verčiausiais apšildyti „Hurts“ per britų turą Baltijos šalyse. Jie taip pat dalijosi scena su amerikiečiais Lana Del Ray ir Nicolas Jaar‘u, islandais „FM Belfast“ ir „Gus Gus“, britais „Underworld“, „Touch & Go“ ir kt.

https://www.youtube.com/watch?v=4kqixk1jiEE

Pirmą kartą festivalyje „Galapagai“ šiemet gros indie rock/post-punk/alternative grupė BA., išpopuliarėjusi 2013 metais pirmuoju dainos ir klipo šūviu „Tai ne žmogus“. Po pusantrų metų BA. paleido į gyvenimą antrąjį klipą, susuktą dainai „Sugebėt pasikeist“, kuris galutinai pralaužė ledus. 2014-ųjų pabaigoje grupė leidosi į pirmąjį nacionalinį turą „Rasti / Pasiklysti“ per 8 miestus. Sėkmė įkvėpė šių metų vasarį išleisti to paties pavadinimo debiutinį albumą. Šį pavasarį koncertavę Tallinn Music Week“ festivalyje lietuviai parsivežė Publikos apdovanojimą, dėl kurio varžėsi 200 atlikėjų iš 26 šalių.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close