NaujienosRenginiai

Galapagai 2019 sako, kad vasarą vėl bus repo! [IAMDDB, Tommy Cash, G&G]

Vienas didžiausių festivalių Lietuvoje „Galapagai 2019 liepos 26-27 dienomis įsikurs naujoje vietoje – Palūšėje, Meironių lygumose. Tačiau, nors vieta keičiasi – tradicija, kad festivalyje bus hiphopas – lieka. 

Pradėkime nuo damų. Galapaguose šiemet bus galima išvysti 21-erių kylančią urban žvaigždę IAMDDB iš Mančesterio. „I Am Diana DeBrito“ trumpiniu pažįstama atlikėja pasižymi išskirtiniu stiliumi varijuojančiu tarp dainavimo ir pasakojimo. Britiškas urban džiazas ir trap’as – jos arkliukas, kuriuo atlikėja sėkmingai joja nuo 2016-ųjų – kai pasauliui pristatė bendrą darbą su Flying Lotus „JAZB“.

IAMDDB kūrybai įtaką padarė jos šaknys, siekiančios Portugaliją ir Angolą, inspiravo samba, Bob Marley Nat King Cole ir didelė, nuostabi patirtis, grojant su autentiškomis Afrikos grupėmis, į kurias įsisuko lankydama savo tėvą. Ji – artistė, natūraliai sujungianti ing ir jang savo stipria intuicija.

Savo 7-ių gabalų EP albumą IAMDDB apibūdina kaip „gyvenimo fazę, kai iš nieko darai viską, kas įmanoma“. O įmanoma žvėriškai daug: atlikėjos dainų, tokių kaip „Shade“, jau klausosi dešimtys milijonų gerbėjų visame pasaulyje. Liepos paskutinį savaitgalį gera proga šių dienų žvaigždę gyvai pamatyti festivalyje „Galapagai“.

Kita gera naujiena – į „Galapagus“ sugrįžta kaip tik ten Lietuvos publiką ir pavergęs nenaudėlis Tommy Cash, iš miegamųjų Talino kvartalų nuėjęs savo „Adidas“ sportbačiais ilgą kelią į pasaulinį pripažinimą. Dabar kiekviename svarbiame Europos festivalyje jis susižeria tūkstančius naujų simpatijų.

Tommy Cash visam pasauliui suprantamų simbolių kalba ant scenos sukuria „nežinau, ko laukti, bet tai, ką jis daro – jėga!“ efektą. Kas buvo pirmame pasirodyme tikrai supras – Tommy atspindi nurautą festo dvasią ir net vidurį dienos visi “pajuda”.

Lapkritį pagaliau pasirodė debiutinis šio seksualinės laisvės ir sceninės eklektikos čempiono albumas „¥€$“, kurį geriausiai reprezentuoja kūrinys „X-Ray“, sukaltas kartu su prodiuseriu Danny L Harle, kuris įnešė gero 1990-ųjų reivo. Dabar Tommy Cash vibruoja dar galingiau nei bet kada.  Ir liepos paskutinį savaitgalį tai bus galima patirti Palūšėje. „Galapaguose“ skambės ir visi kiti didieji Tommy Cash superhitai, tokie kaip „Winaloto“.

Visada, bet kokiu oru, festivalyje minią iš proto veda repo tėvai „G&G Sindikatas“. Tokia šventė įvyks ir šių metų „Galapaguose“. Ypač gerai įvertintas jų albumas „99“ ir Vilniaus bei Kauno arenose pernai surengti koncertai „Uždegti šviesą“ įrodo, kad tai grupė, į kurios pasirodymus reikia nueiti reguliariai ir net ne 1 kartą per metus.

„Mums visada patiko šiltas priėmimas festivalyje „Galapagai“ ir šiais metais bus įdomu sutikti visus draugus abiejose scenos pusėse naujoje vietoje. Ruošiame gerą programą, parodysime ir naujų dalykų“, – teigė „G&G Sindikato“ vyrai.

Taigi pirmos naujienos tikimės dar bus nepaskutinės ir Galapagai 2019 vėl taps vienu pagrindinių šios vasaros epizodų. + Kaip visada primename, kad išankstiniai bilietai visada draugiškiausi, tad pasidomėkite ir pajudinkite draugus.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close