NaujienosRenginiai

Galapagai pajuda – tikimės dar spėsite prisijungti. Repo gidas

Nors po šios vasaros vandens pramogos daugeliui kelia tik ironišką juoką, bet joks mažas, o ir didelis lietus nesugadins gero festo – tai daug kartų jau įrodytas faktas. Velniai žino, kaip ten bus, tačiau bent pagal dabartines prognozes – Galapagų vakarais nelis, bus pakankamai repo ir veiklos. Taigi ruošiame palapines ir judam į Zarasų salą.

Šiemet vietoje taip vadinamo „ortodoksinio“ senojo repo skambesio, dažniau girdėsime ekstravagantiškąją šios muzikos pusę. Kad būtų aiškiau, galima paminėti, kad tarkime jei anksčiau klausėme Mobb Deep, tai šiemet sunkiai prognozuojamam reivui diriguos visiškas freakas iš Estijos – Tommy Cash. Gali būti labai gerai, arba labai blogai, bet vargu ar liks abejingu po jo pasirodymo. Rekomenduojame surizikuoti ir ateiti paklausyti. Gal tik laikas (17h) – tokiai muzikai kiek nepalankus ir gali minia nespėti pilnai įsisiūbuoti. Bet scena pilna ir tenka dalintis…

[ytp_video source=”3OGMrZKIjKU”]

Ilgamečiai festivalio svečiai, tokie kaip Lilas ir Innomine, MC Mesijus ar Šventinis Bankuchenas labiau prognozuojami, tačiau tikrai taip pat turi ambicijų, fantazijos ir minčių, kaip jus nustebinti. Pavyzdžiui Lilas per spaudos konferenciją žadėjo šokti ir kol pirmi to nepamatysim, tai tikrai nesužinosim, kaip tai atrodo ir kur tai veda (suksis ant galvos ar ne?.. Galapaguose gi dar ne tokie dalykai kažkaip nutinka). Apie Mesijų nereikia nei pasirodymo – iš anksto žinoma, kad jo koncertų metu geriau auga palmės, greičiau gyja žaizdos ir lėtėja senėjimo procesas.

Na, o taip jau sutapo, kad visas HH skambesys koncentruosis į antrąją festivalio dieną. Šeštadienį be minėtų vardų dar galėsime išgirsti dabar gal kiek neįprastai rečiau matomus, tačiau tikėtina aktyviai prie naujų gabalų dirbančius „Tuos Geresnius“. Gitarinę repo pusę su „Dogma“. Proveržio scenoje mikrofonai bus patikėti pozityvios energijos generatoriams, kaip RA, Meandi ir 8 kambariui.

Dar „MC“ prierašą galime matyti ir prie Netsky (DJ set) & Script MC dueto, tačiau tai visų pirma bus DJ setas. Galbūt panašus į tą, kurį prieš kelias dienas atgrojo šimtatūkstantinei šokių muzikos auditorijai „Tomorrowland“ beprotybėje… Čia dar verta paminėti, jog iš tiesų vertų dėmesio DJ bus ir gerokai daugiau, nes visus festivalio naktinėtojus judins puikiai mums pažįstami plokštelių sukimo meistrai. Naktimis judėsime su DJ Alko, Mamania, Eroott, Justinez, Vaiper, Marius Dan ir daugeliu kitų su skirtingais muzikiniais skoniais ir įvairiausiom selekcijom.

Bėda tik kaip visur suspėti, nes ir kitos veiklos, draugų bei muzikos bus solidžiai daug. Galapagai pajuda – tikimės dar spėsite prisijungti.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close