NaujienosRenginiai

Galingiausias šokių mūšis – “Vilnius Street Battle” – grįžta su naujovėmis!

Galingiausias šokių mūšis – “Vilnius Street Battle” – grįžta su naujovėmis! Vasario 24d. Menų fabrike “LOFTAS” jau šeštą kartą rengiamas didžiausias gatvės šokių renginys Lietuvoje, kuriame vyks nesurežisuotos šokių kovos dėl 2000 eurų piniginio prizo!

Lietuvoje to dar nebuvo – vieni stipriausių Prancūzijos, Jungtinės Karalystės ir Vokietijos šokėjų jau buriasi į komandas ir atvyksta į Vilnių reprezentuoti savo šalių 4×4 visų stilių (ang. all styles) gatvės šokių kovose. O kas atstovaus Lietuvą? Ateik ir pamatysi ! Tik geriausieji patenka į finalus, kuriuose, džiugu pranešti, jog lietuviai kasmet nenusileidžia užsieniečiams ! Verta paminėti, kad vaikų Hip-hop kategorijoje jau kelis metus iš eilės pirmosios vietos trofėjai atitenka mūsų šalies mažiesiems šokėjams!

Renginio organizatoriai, gatvės šokių studija “SKILLZ”, žada daug neįtikėtinų akimirkų, adrenalino antplūdį, tik geriausią įvairių stilių muziką, grojamą kviestinio DJ iš Norvegijos – DJ Stew, Lietuvos beatbox čempiono – Matufa – pasirodymą bei žinoma daug šokių. Dalyvius vertins profesionalai, atvyksiantys iš JAV (Usher, Justin Timberlake, Chris Brown ir kt. choreografas Superdave), Prancūzijos (šokėjai MaMSoN ir Ness) ir Olandijos (breiko šokėjas Bboy Xisco). Žiūrovai yra kviečiami atvykti į pagrindinę renginio dalį, prasidedančią 19 valandą, o po renginio visi šokėjai, teisėjai ir žiūrovai susitiks oficialiame Afterparty vakarėlyje, kur juos suvienys bendra šokių aikštelė.

Tad jei žiūrint šiuolaikinius populiariuosius muzikos klipus ar filmus apie šokius svajojai pasilinksminti tokių gerų šokėjų apsuptyje, Vasario 24d. laukia tavęs Vilnius Street Battle 2018. Bilietai žiūrovams ir daugiau informacijos: http://vilniusbattle.com/tickets/

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close