NaujienosRenginiai

Gera muzika vardan gero tikslo – BLENDERIS

Blenderis
Blenderis

ZIP FM radijo laidos „Sunday Bug“ komanda ir Klaipėdos renginių organizavimo kompanija „Press and Play“ netrukus uostamiesčio gyventojams bei svečiams pristatys naują, labdaringą vakarėlių ciklą „Blenderis“.

Rugsėjo 12 dieną vykstantis, atitikmens iki šiol neturėjęs, renginys orientuosis ne vien į paviršutiniškas naktines pramogas, bet ir edukacinę muzikos paskirtį, labdaringą veiklą. Vakarėlio metu surinktos lėšos bus skiriamos Klaipėdos gyvūnų prieglaudai „Linksmosios pėdutės“.

http://www.youtube.com/watch?v=QmfKSu9MlfI

Uostamiesčio naktiniame klube „Roxy“ už pulto stosiantys didžėjai supažindins elektroninės muzikos gerbėjus su skirtingomis kompiuterinės muzikos variacijomis. Klaipėdos selektorius Skar publiką išjudins skrupulingai paruoštu “beats” rinkiniu, kurį pakeis “ghetto-funk” ritmai su Eighty-eight priešaky. Vėliau vadžias į savo rankas perims radijo laidos „Sunday Bug“ vedlys Tomas Vėjas, pristatysiantis “UK Garage” klasiką ir naujoves.
„Blenderio“ metu dėl publikos simpatijų ir rėmėjų prizų kovos ne vien tik elektroninės muzikos didžėjai, bet ir hip-hop kultūros atstovai. Čia daugiasluoksniais repo posmais dalinsis klaipėdiečiai, jauni ir jau atpažįstami atlikėjai Edis Li bei Alter Ego.

edis li versus alter ego

Renginys vyks naktiniame klube “Roxy”, Priestočio g. 9, Klaipėda (klubas pasilieka teisę neįleisti nepageidaujamų asmenų be papildomo paaiškinimo).
Pradžia: rugsėjo 12 dieną, 21:30 val.

Bilieto kaina: 7 Lt

Daugiau informacijos: www.fb.com/blenderis

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close