NaujienosRenginiai

Gera proga švęst yra gera proga švęst! Vasarinukų Kasteto, Alko ir E-Root gimtadienis

vasariaiVasario mėnesį gimusius prašom atsistot.

Lygiai prieš metus apie susikūrimą paskelbusi grupė „Dogma“ šį šeštadienį kviečia visus prisijungti ir kartu atšvęsti grupės gimtadienį. „Taip jau sutapo, kad mūsų draugų būryje nemažai gimusių vasario mėnesį. Tarp jų ir aš bei grupės vadybininkė Vaida. Kai sulaukiau pasiūlymo prisidėti prie bendro šventimo – aš sutikau. Tik gerokai vėliau visi prisiminėm, kad būtent vasarį mes paleidome į pasaulį pirmąją grupės „Dogma“ dainą. O tokią progą irgi būtinai reikia pažymėti. Taip gimė renginys pavadinimu „Vasariai“ – pasakoja Kastytis Sarnickas – Kastetas.

Gimtadienio proga „Dogma“, surengs pasirodymą „live“ sąstatu. Renginio metu taip pat gros puikiai Hip-Hop‘o pasaulyje žinomi DJ Alko ir E-Root. Jie abu irgi yra gimę vasario mėnesį. Vakarėlis vyks Vilniaus bare „Peronas“.

„Šie pirmi grupės gyvavimo metai buvo itin vaisingi: įrašėme ir išleidome debiutinį albumą, net keturi jo kūriniai metų eigoje apsilankė radijo stočių topų viršūnėse, pristatėme du vaizdo klipus. Daug laiko praleidome studijoje ieškodami savo skambesio, ar jį radome, dar sunku pasakyti, nes šiuo metu jau pradedame galvoti apie naujus kūrinius, kurie manau daugelį nustebins. Antraisiais grupės gyvavimo metais planuojame daugiau laiko skirti gyviems pasirodymams, tad kviečiame ateiti ir pasižiūrėti kaip mums sekasi šį planą pradėti įgyvendinti“ – atviravo Donatas Juršėnas – Donciavas.

Beje reikėtų pažymėti, kad už kūrybą pirmaisiais gyvavimo metais „Dogma“ „Lietuvos Hip-Hop‘o muzikos apdovanojimuose“ buvo apdovanota net trijose kategorijose: kaip geriausias metų naujokas, grupės prodiuseris Donciavas – metų prodiuseris, o vaizdo klipas kūriniui „6 pėdos“ buvo pripažintas geriausiu metų video darbu.

Vasario 20 dieną „Dogma“ ir draugai švęs savo gimtadienius Vilniuje, bare „Peronas“

 

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close