NaujienosRenginiai

Geriausios Lietuvos šokių trupės paieškos prasidės jau šiandien!

RBFBLocalChallengePirmadienį, lapkričio 9-ąją 15 atranką įveikusių Lietuvos šokių trupių pradės kovą dėl realybės šou „Red Bull Flying Bach Local Challenge“ nugalėtojų titulo ir prizų rinkinio.

„Red Bull Flying Bach Local Challenge“ komisijoje – dainininkas Vaidas Baumila, daugelio šokių turnyrų nugalėtojas bei treneris Dainius „Skruzdėliukas“ Žebrauskas, choreografas ir režisierius Marijanas Staniulėnas ir buvusi balerina, choreografė Jūratė Sodytė.

Šokėjų kovas ir komisijos vertinimus tris savaites stebės „TV3 Play“ žiūrovai. Jau nuo lapkričio 9-osios visi gatvės ir modernaus šokio gerbėjai galės ieškoti „Red Bull Flying Bach Local Challenge“ laidos adresu www.tv3play.lt ir čia pat balsuoti už savo favoritus. Internautų balsai bus sumuojami su komisijos vertinimais ir taip paaiškės, kurios trupės pateks į tolimesnį etapą.

Į finalą patekusių šokėjų pasirodymus vertins pasaulio čempionai „Flying Steps“, Vilniaus Kongresų rūmuose lapkričio 26-27 dienomis demonstruosiantys aukščiausią meistriškumo klasę projekte „Red Bull Flying Bach“. Iš 5 finalistų „Flying Steps“ nariai atsirinks dvi komandas, kurių paprašys parodyti viską, ką sugeba geriausio.

Realybės šou nugalėtojams atiteks visa puokštė prizų – išskirtinis pasirodymas Kongresų rūmuose prieš „Red Bull Flying Bach“ premjerą, taip pat speciali meistriškumo pamoka su pasaulio breiko čempionais „Flying Steps“ bei 1000€ piniginis prizas.

Visą „Local Challenge“ istoriją ir įspūdingiausias „ Red Bull Flying Bach“ šou Kongresų rūmuose akimirkas gruodžio 4-ąją 19 val. išvys TV6 žiūrovai.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close