NaujienosStraipsniai

"Geriausiu atveju ji pati problema – tau" Lilas ir Innomine apie "Kariną"

lilas ir innomine karinaPo ilgos pertraukos viena populiariausių Lietuvos hiphopo grupių Lilas ir Innomine turi naujienų savo gerbėjams. Rudenį duetas žada išleisti naują albumą ir šiandien pristato pirmąją dainą iš jo – „Karina“. „Daina yra apie gyvenimišką ironiją ir absurdą“ – teigia grupės nariai.

„Ši daina yra apie tai, kaip mes matome situaciją iš šalies ir kaip jaučiamės patys ten atsidūrę. Kaip keičiasi mūsų požiūris, elgesys bei mąstymas kintant aplinkybėms. Norėdami tai perteikti, mes sugalvojome vargšę mergaitę vardu Karina, sukūrėme jai šlykščių dalykų kupiną istoriją ir panaudojome ją kaip instrumentą tai perteikti“ – pasakoja kūrinio autoriai.

Paklausti, kaip patys įsivaizduoja šį personažą, Lilas ir Innomine atsako: „Karina yra jauna, graži, charizmatiška bei kiek pasipūtusi ketvirto kurso studentė. Juodaplaukė. Taisyklingų veido bruožų. Turinti nemažai žalingų įpročių. Jeigu ji įžengtų į barą – tu įtrauktum pilvą. Žiūrint iš šalies atrodytų, jog problemų ji neturi. Geriausiu atveju ji pati problema – tau. Visgi jai grįžus namo, į mažą kambarį penktame aukšte, viskas pasikeičia. Pasirodo ji žmogus.“

Grupės nariai žada, jog trečiojo jų albumo klausytojai sulauks rudenį. Jau žinomas ir jo pavadinimas – „Tu – naktis“. Pasak Lilo ir Innomine, tai bus „naktinis“, daugiau skirtas klausytis vienam, albumas. „Tobulos aplinkybės klausymui – senamiesčio palėpė, kava, cigaretė, naktis. Žinoma, tekstai bus kuriami mūsų stiliumi –  gan grubiu ir buitišku. Toli nuo jo nebėgsime.“ – mintimis apie naująjį albumą dalijasi Lilas ir Innomine.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close