AlbumaiNaujienos

Gero kartaus hiphopo dozė [Westside Gunn – Flygod is an awesome God] #56

Ko gero būtų klaidinga teigti, kad šios savaitės Gatvės Lygos albumo pasirinkimas buvo įtakotas vasaros oro, koks jis ten bebūtų. Vasaros iliustracija greičiau tapo klasikinis Summertime mixas. Melas būtų teigti ir netgi tai, kad šis albumas buvo išrinktas, todėl, kad patiko mums visiem L( Bet tam tikrai buvo priežastis.

Taigi prieš keletą dienų pasirodė naujas, Westside Gunn albumas savitas Flygod ciklo pratęsimas, ir beveik iškart kritikai pradėjo eilinį kartą teigti, kad panašu, jog Griselda Records atrado universalią ir gan unikalią sėkmės formulę. Sunkus gatvinis hiphopas be kompromisų, blizgučių, pagražinimų ir madingų svečių. Maži tiražai tirpstantys per minutę ir kas įdomu – kartais už nerealią kaina. Labai keistas ir kontraversiškas imidžas, keistoki pareiškimai, o viskas ką daro Griselda  atrodo yra kitaip nei turėtų būti ir kitaip nei tai daro kiti. Netgi jų kontraktas su Eminemo kontora, liko už borto – prioritetas liko už mažų firmų ir projektų. Bet nežiūrint į tai Westside Gunn ir kiti Griselda records nariai tapo tikrom legendom – tai ką jie daro sukūrė visiškai naują nišą hiphopui, sukėlė naują bangą ir tai negali nežavėti ir stebinti.

Kalbant apie šį albumą, visų pirma džiugu, kad Westside vis dar ištikimas savo sėkmės formulei , kartu su juo albume vis tie patys seni bendražygiai, broliukas Conway, senas draugas Benny ir keletas kitų. Labai džiugina ir sąrašas beatmakerių sudalyvavusių albume  Alchemist, Griseldos idėjinis lyderis Daringer, legendiniai Evidence, DJ Muggs, naujos kartos garso dievai Sadhugold ir al Divino, JR Switz, Denny Laflare, o kaip nepaminėti kelių kartų numylėtinį Madlibą – aprūpinusį “Gunnlib” savo bytais. Kaip matot ir gal girdit albumas gavosi išties išskirtinis, nors ir tradiciškai sunkus, niūrus ir purvinas… Westside Gunn dar kartą nusipelnė plojimų + su nekantravimu dabar laukiame momento, kai albumas pasirodys fiziniu pavidalu.

Ko gero nesuklysime jeigu sakysime, kad pas mus šiuo metu, kaip ir nėra ryškesnių tokio pobūdžio atlikėjų, bet išties būtų labai įdomu, kaip skambėtų mūsų kalba ir prisotinta mūsų realijų. Taip – kaip ne kaip nerasime susišaudymų gatvėse, policija nespardo jaunimo gatvėse, netgi tokio dalyko, kaip getto realiai pas mus neina rasti, bet nežiūrint į tai, kodėl gi ir ne – pas mus manau irgi atsirastų daug to, kas tilptų į Griseldos sukurtus standartus, tik matyt teks dar palaukti metus kitus.

Skanaus- gero kartaus hiphopo dozė į jūsų vasarinį playlistą 🙂

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt .

 

Žymos

Susiję

Close