Renginiai

„G&G Sindikatas” skelbs revoliucijas Kaune

G&G 4
VeeHouse

Tik ką dienos šviesą išvydęs „G&G Sindikato” albumas „Revoliucijos garso takelis” tęsia pristatymo kelionę ir juda į Kauno miestą. Jau vasario 7 d. naujasis reperių darbas bus pristatytas industriniame menų lofte „Gargaras”.

Šešis metus brandintas Sindikato smogikų albumas buvo oficialiai išleistas pernai metų pabaigoje, gruodžio 29 dieną. Revoliucingai žengę ir naują koncertinę programą surengę vyrukai aukštai iškeltom galvom keliasi į Kauną.

Tai jau šeštasis grupės studijinis albumas, kūrį sudaro 18 kūrinių. Tie, kas aktyviai seka grupės veiklą, atpažins kelis koncertuose ir radijo stočių eteryje afišuotus singlus. Tai ir filmą „Tadas Blinda. Pradžia“ reprezentavęs kūrinys „Žaibo rykštė“, tiek ir prieš mėnesį pristatytas „UžKNisau“ bei keletas kitų. Likusį albumo turinį užpildo visiškai nauji ir negirdėti kūriniai. „G&G Sindikato” vyrukai neslepia ir drąsiai atrėžia, jog nesilaiko jokių muzikinių madų ir kuria sau įprastu braižu. „Nepateikiame jokių eksperimentų. Išlaikome savo stilių ir kūrėme tai prie ko pripratęs klausytojas“, – sako grupės diskžokėjas Artūras Matkevičius-DJ Mamania.

Daugeliui iškyla klausimas apie kokias revoliucijas kalbama ir kas eskaluojama naujajame albume. Vienas grupės vokalistų Gabrielius Liaudanskas-Svaras sako, jog bet kokie sukilimai vykstantys gyvenimuose, visų pirma turi prasidėti pačiame žmoguje. „„Revoliucijos garso takelis“ – tai mūsų bandymas daryti revoliuciją. Revoliuciją savyje, kai žodžiai virsta darbais, kai keičiame patys save, stengdamiesi nenumoti ranka į savo trūkumus, o keistis taip, kad taptume dar stipresni, prasmingesni, reikalingesni vienas kitam“, – apie albumo koncepciją sako Svaras.

Tokiu tvirtu požiūriu, nauja koncertine programa bei dainų aranžuotėmis „G&G Sindikato” atlikėjai ruošiasi albumo „Revoliucijos garso takelis” pristatymui Kaune. „Po pristatymo Vilniuje ir pirmo naujojo albumo koncerto, bendra grupės nuomone, galiu atsakyti, jog tai yra geriausias mūsų darbas iki šiol”, – užtikrintai sako Artūras Matkevičius-DJ Mamania.

G&G 1
VeeHouse

Vasario 7 dieną industriniame Kauno menų lofte „Gargaras” Sindikato smogikai kviečia į naujausio albumo „Revoliucijos garso takelis” pristatymą. Muzikantai neslepia džiaugsmo ir noro pasidalinti šviežiausia savo kūryba. Po koncerto taip pat bus galimybė įsigyti naujojo albumo kompaktinę plokštelę bei pabendrauti su atlikėjais.

Video iš 2014 M.A.M.A. apdovanojimų ceremonijos.

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close