G&G Sindikatas

G&G Sindikatas – Tiems, kurie nieko nebijo [Žodžiai, Tekstas, Lyrics]

Galiu pavogt Jūsų sielą, parašyt iš to knygą. Bet ne gamą su drakama, dramą gramą, pavydą… Išnagrinėt (?)ponų klydą(?) jausmus kur geležį lydo, kely begydo. Galia be valios – negydo! Kas midų, alų, kas pist į barzdą ir kriminalinė policija vargsta. Trūko proto, kredo, moto, sąžinė – bėda many… Mėgstu iš kompleksų lenkti origami. Tau įdomi ta nerami mano istorija, į ją tu nori, kaip bitė nori į korį. Kaip žaliavalgius traukia į Everestą. Kaip Indiana Džonsą apiplėšti Dievų miestą… Bet jie nematė gatvių tik TV kastingą… Tokio tipo, tokio tipo mąstymą gąsdina. Bara, karą, krizę marą žadą bujoti. Ramiai – išmokysim nebebijoti!

Tie kurių bijo visi, bijo tų kurie nieko nebijo! (4x)

Mano maikas – mano ginklas, mano maikas – mano ginklas, mano maikas – mano ginklas, mano maikas – mano ginklas
Kas bijo lietaus – bijo, kad nušaus. Bijo, kad kompromatas į spaudą išplauks, karys bijo, kad merga nelauks, merga bijo, kad ne laiku ištrauks, rūstūs veidai be pingų blogai, ne iš meilės iš baimės – išsiplėtę vyzdžiai. Buvo gangsta repas, nudžiūvo pistoletai seniams. O jaunimas pasitaikė išlepęs. Repo karaliai bijo netekti repo karūnų, kurie (?)paspicionistai(?) save fotografuoja už krūmų. Truputį dūmų, išpučiu per šypseną per kamputį lūpų. Kas (?)džemu fugniu(?) praneša, laivas gilyn dugnas pramuštas. Paskutinę taurę lyg dugno veidu į sąmanas – baimė dingsta, kai netenki sąmonės.

Tie kurių bijo visi, bijo tų kurie nieko nebijo! (4x)

Sakai, kad prota pisi – mirti bijo visi, o dar labiau bijo netekt pingųųų… Pludūriuoja viena koja įsitvėre blizgučių, man prikolinti ir trolinti tokius – smagu. Aciukai, būčiukai, varveseiliai daikčiukai, visko lyg ir yra, bet duokit dar trupučiuką falafeliai tofu, paukščiai karaliai sofų, besidomintys, tiktai savo gerbūvio kofu. Vogė vogė vogė vogė nesuvogė, Vogė vogė vogė vogė nesuvogė, Vogė vogė vogė vogė nesuvogė, Vogė vogė vogė vogė nesuvogė. Gyvenimas primes žiaurų, šauks tave kiauru, draskys tau aurą, vadins bejėgiu, turi įprotį bjaurų – įžūliam duoti laurus, o jei drebutis nustums nuo bėgiu… Taip ir bus jeigu myši į batą, taip ir bus jei vyniosies į vatą. O KADA PASIJUSI BIJOTI NEBEGALĮS – NUO TO MOMENTO TU SINDIKATO DALIS!

Tie kurių bijo visi, bijo tų kurie nieko nebijo!

Susiję

One Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close