NaujienosRenginiai

„G&G Sindikato“ koncertus po savo langais išsikovojo techniškiausi Lietuvos studentai

RB_Tourbus03Faktas – daugiausiai grupės „G&G Sindikatas“ gerbėjų studijuoja Kauno technologijos universitete ir Viniaus Gedimino technikos universitete. Tai paaiškėjo Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams visą savaitę balsavus už galimybę grupės koncertą išgirsti tiesiog po savo langais. Jau rugsėjo 16-ąją muzikinis autobusas „Red Bull Tourbus“ atriedės į Kauną, o rugsėjo 17-ąją mobili scena persikels į sostinę.

Trečiadienį, rugsėjo 16-ąją „Red Bull Tourbus@Campus“ KTU XI rūmuose, dar žinomuose kaip Elektronikos rūmai (Studentų g. 50) koncertą 19 val. pradės jaunosios hiphopo kartos grupė „Tie Geresni“, šiemet susišlavusi ne vieną apdovanojimą ir koncertavusi ne vienam tūkstančiui gerbėjų. Iškart po jų su studentais sveikinsis ir tituluočiausi šalies reperiai „G&G Sindikatas“.

„Red Bull Tourbus“ ketvirtadienį pajudėjus į sostinę į autobusą taip pat įšoks improvizacinio repo kolektyvas „jama&W“. Jie „G&G Sindikatą“ apšildys ir gerų mokslo metų linkės prie VGTU Centrinių rūmų, esančių Vilniuje, Saulėtekio al. 11. Renginio pradžia – 19 val.

Oficialūs Red Bull Tourbus@Campus balsavimo rezultatai:

KTU 1721 unikalių IP
VGTU 1048

VU 568
MRU 443
VDU 333
KU 247
ŠU 125
LEU 109

Daugiau info rasite www.redbull.com

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close