Įdomu!Naujienos

„G&G Sindikato” kūrinys nuskambėjo garsiame seriale „Lilehameris“

Lilyhammer IMDBŽinomiausio Lietuvos hip-hopo muzikos kolektyvo „G&G Sindikato” kūrinys buvo pasirinktas populiaraus serialo „Lilehameris“ įgarsinimui. Trečiojo serialo sezono premjeroje jis skamba siužetuose, kurie turi sąsajų netgi su pačia Lietuva.

Šių metų gruodžio 29 d. menų fabrike „Loftas“ pristatantys ir išleidžiantys naują albumą Sindikato smogikai džiaugiasi dar viena išskirtine naujiena! Po ilgų derybų pasaulinėje premjeroje pristatytas trečiasis norvegų serialo „Lilehameris“ sezonas, kuriame gvildenama lietuviška tema. Neatsitiktinai televizijos kūrėjai pasirinko garsiausio Lietuvos hip-hopo scenos atstovo „G&G Sindikato” singlą „Skitaz (Miestui)“. Nors šis kūrinys buvo publikuotas kartu su 2008 metais išleisu „Išvien“ albumu, dabar jis įgauna kur kas svaresnį dėmesį.

Komiška kriminalinė drama susilaukė milžiniško populiarumo Norvegijoje, Amerikoje bei Kanadoje. Tik šią vasarą pradėtas rodyti Lietuvos televizijoje serialas kaip mat įgavo peržiūrų pagreitį. Daugiaserijinis filmas gvildena garsaus Niujorko mafijos atstovo gyvenimą po deportavimo į mažą Europos miestelį Lilehamerį. Visa filmo ašis sukasi apie seną Amerikos banditą, kuris net būdamas ramioje aplinkoje sugeba reikalus tvarkyti sau įprastais kriminaliniais būdais. Iš čia kyla daug absurdiškų situacijų, vienoje iš kurių pagrindinis herojus susitinka su Lietuvos nusikalstama grupuote.

G&G New 2013Nors trečiasis filmo sezonas dar nepradėtas rodyti Lietuvoje, Sindikato vyrukai jau turėjo išskirtinę galimybę pamatyti serialo ištrauką, kurioje skamba jų kūrinys. Reperiai neslepia, jog yra dideli šio televizinio filmo gerbėjai ir nesitikėjo, kad jų daina bus pasirinkta foninei muzikai. „Labai dažnai važiuodami su kolektyvu į koncertus laiką leidžiame žiūrėdami įvairius serialus. Prisimenu, kaip Pushaz su Donciavu kažkurioj kelionėj žiūrėjo „Lilehamerį“ ir kikeno. Tuo metu net neturėjom minties, jog mūsų kūryba galėtų skambėti jame. Nors vienu metu mūsų vadybininkas Justas Čekuolis užsiminė, kad buvo užklausimų dėl šio serialo įgarsinimo. Aš asmeniškai pasijuokiau iš to ir nekreipiau dėmesio, kol neseniai gavau žinią, jog visgi papuolėm“, – žaismingai prisimena Kastytis Sarnickas-Kastetas. Kodėl buvo pasirinktas kūrinys „Skitaz (Miestui)“, grupės nariai tik spėlioja. Artūras Matkevičius-DJ Mamania randa sąsajų miesto tematika. „Serialas pavadintas mažo Norvegijos miestelio vardu, mūsų kūrinys skirtas taip pat miestui. Neįvardijam kuriam, nors ryšys tarp dainos teksto ir serialo siužeto tikrai yra“, – sako Sindikato didžėjus.

Tai ne pirmas „G&G Sindikato” kūrinys, kuris buvo pasirinktas filmų įgarsinimui. Prieš kelis metus daina „Žaibo rykštė“ buvo pagrindinė filmo „Tadas Blinda. Pradžia“ garso takelyje. Šis kūrinys taip pat įtrauktas į jau gruodžio 29 d. pasirodysiantį „G&G Sindikato” albumą. Kompaktinė plokštelė bus išleista ir pristatyta menų fabrike „Loftas“ Vilniuje. Pirkdami bilietą su papildomu mokesčiu lankytojai turi išskirtinę galimybę būti pirmieji, kurie turės naująjį albumą.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close