Albumai

GIFT OF GAB – The Next Logical Prograssion [Quannum; 2012]

toxicMan asmeniškai buvo labai įdomu , ką tokio šviežio pateiks Gift savo naujo albumo ribose… taigi užsakiau netgi išanksto, kad nepraleisti šito leidinio.

“NLP”  reikia suprasti, kad tarsi intro prieš albumo pristatymą… jeigu visas albumas būtų toks… velnias žino… gabalas pe pradžios be galo… pristatymas.?. Na gal, bet kas tada antroje playlisto pozicijoj esantis “Introlude” ? – vienu žodžiu painoka koncepcija… net išgąsdino pradžioje… negi ant tiek radikalūs pokyčiai… ai

 

Jau minėtas “Introlude” šiek tiek apramino, pastatė viską į savo vietas…ir tada “Rice” kartu su Raashan Ahmad ir Zumbi… vos vos pasikeitęs, bet vis dar tas pats priverčiantis linguoti Quannum didvyris. Gift Of Gab… puikus gabalas …nuteikiantis .Smagiai jame pasirodė ir svečių duetas… iki šiol negirdėtas asmeniškai man… bet teks kur nors pasižymėti jų vardus, nes savo bombą jie susprogdino!

“Protocol” – kartu su Samantha Kravitz… dar viena paskaitėlė…paaiškinimas kaip, ką ir kada reikia daryti… Gift labai jau mėgsta demonstruoti savo repavimo greitį…gal tai ir padeda pridėti daugiau į laiko tarpą… bet nepalengvina supratimo… o juk šitam leidiny tekstųu nesudejėjo… Kas dėl panikės Kravitz… gan smagiai ir vietoj… Man patiko!

“Everything is Fine” – kartu su senuku George  Clinton ir senu Gift draugeliu Latyrx . Panašu, kad ponas funk’o karalius balsą jau sunkokai laiko, ypač ant Fift fono…bet kaip tokiam hriplam (red. Pastaba – paklausę suprasit ką reiškia) priedainiui  – gan idomiai. Latyrx… kaip ir ankščiau…nors ir reikia pasistengti kad prisiminti, ką jis ten ankščiau varė, bet bendrai viskas gerai.

“Toxic” – oho kaip šokdina… taip ir matai kaip vienam iš klubų salė šokinėja prie scenos,.. puikumelis… Per koncus šita vieta manau turėtų būt pasirodimo vynis… toks toksiškai puikus… ir greitas… plius šitam pirmą kartą taip aktyviai padirbėjo DJ Toure (kas toks ir iš kur …nežinau… bet žino ką daro… galų gale per šitas pusę minutės taip pasirodė.

O sekantis gabalas irgi puikus ” Wack but good people” dabar prisiminaiu už ką man taip patinka Gift… šitas gabalas puikus pavyzdys…ir supratime nėra problemos.

Kalbant apie “Effed Up” primena jis man kažką …iš praeities… stop tai juk sena gera Blackalicious nuotaika, tai nuo kuo Gift pradėjo daug metų atgal… paprasta nesudėtinga istorija… seno g-funko atgarsiukai… jokio grūzo!

” Market & 8th” ir dar vienas potencialus hitas… jeigu tai būtų dešimt metų atgal gal taip ir būtų, bet dabar tiek daug tokio gero… bet vistek… labai įdomus, leidžiantis pailsėti gabalas. Saulė, karštis…kaip tik vasarį… ir rūpesčiai lieka už pečių… netgi A Tribų atgarsiukai …

Na štai gabalas po gabalo vis arčiau galo… ir ten ”  Dream Warrior” kartu su Ms. K. Vėlgi protingas, ramus, kabintis muzonas, smuikai, malonus moteriškas vokalas … panašu turą Gift suplanavo vasarai…:)

” So So Much” skamba lygtais tūsas jau eina link galo, visi pavargo… noris pritildyti muziką, juk greitai nauja diena. Tai ką Gift norėjo pasakyti, tai kaip jis mato savo gyvenimo naują pakopą praktiškai pasibaigė…

Ne esu tikras… lygtai ir gerų gabalų pakanka… bet tokia tarsi tūso formulė perkelta į albumą…galėtų būt ir geriau, ir buvo geriau…o gal tesiog daug laiko nutekėjo po paskutinio jo albumo, ir kaip dažnokai būna praeitis būna nutapyta gražesnėm spalvom nei dabartis… Mes turim gerą įprotį pamiršti tai – kas buvo blogo ir nelogiško…

O albumą jeigu dar neragavot siūlau, bandykit suprasti kame ten ta logika pas Gift’ą…ir kas gi bus toliau ….

Žymos

Susiję

2 komentavo

  1. Ir po dveju metu atsidure ten kur tureju buti…;) Net neatsiminu kaip tas albumas skamba ir ka prirashaiu 🙂
    0    0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close