Albumai

GISLI – Kisses From A Bastard

Pirmas šio jumoristo MC albumas “Hoe About That?” pasirodė 2004 metais ir štai 2007 pavasarį šis gudrus Danas išleidžia antrąjį savo albumą. Šį karta albumas daug brandesnis, bet vistiek jam toloka iki šedevro. Man sunkoka suprasti, kur Gisli rimtai, o kur eilinis prikolas, nors viskas ir angliškai. Jaučiasi, kad vyrukui labai nepatinka šiuolaikinio komercinio hiphopo įvaizdis, taigi jis mėto juokelius apie jį. Pažiūrėkite jo klipus.
Bendrai albumas gan eklektiškas, daug tematikų, ir nors su muzika dirbo tik du veikėjai, ji labai įvairi, labai spalvinga, ir, tiesą sakant, kai kurios iš tų spalvų mane erzina.

 

Negali Gisli pasigirti ir svečiais, bet už tai tas venintelis – Little Brother, tik gaila, kad gabalas gavosi ne toks jau superinis.

 

Panašu, kad Gisli turi neatrastų battlinio MC sugebėjimų, greitas repvimas, aštrus liežuvis, gan universali repavimo technika, plius panašu, kad Gisli – ne prieš eksperimentus, vien ,,We are the People” ko vertas…

 

Taigi, štai taip trumpai…Netgi nežinau, kam rekomenduoti šį albumą. Apskritai jis neblogas, bet nemanau, kad po šių kelių perklausų aš greitu metu jį klausysiu, nors esant reikalui vieną kitą gerą gabalą jame galima rasti…

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close