NaujienosRenginiai

„GKR dance battle“ – proga parodyti talentą ir laimėti 1000 litų vertės prizus

GKR
Garsiausi Lietuvoje hip hop atlikėjai, grupės ir šokėjai yra kviečiami dalyvauti gatvės šokių kovose „GKR dance battle“. Jos vyks didžiausiame gatvės kultūros renginyje šiaurės Lietuvoje „Gyvenimas kitokiu ritmu“ 2014 m. gruodžio 13 dieną Utenoje. Šis renginys vienam vakarui suvienys įvairaus amžiaus ir pomėgių žmones, norinčius judėti kitokiu ritmu.

Gatvės šokių kovose 3–7 šokėjų komandos arba solo šokėjai yra kviečiami paruošti pasirodymą, trunkantį iki 3 minučių (solo šokėjams – iki 2 min.). Muzika, šokiu, judesiais ar stiliumi turi būti atspindima hip hop subkultūra ar jos elementai. Komandoms gali atstovauti hip hop, B-boying, Locking, Popping, Waacking, Vogue ir kitų šokių stilių, susijusių su hip hop subkultūra, šokėjai. Komandų/solo šokėjų pasirodymų seka bus išrenkama burtų keliu.

Po šių pasirodymų prasidės trijų etapų kova dėl geriausiųjų vardo ir renginio rėmėjų įsteigtų prizų. Kova šiuose etapuose truks iki 6 minučių (solo šokėjams – iki 3 min.), per kurias komandos ar solo šokėjai varžysis vienas prieš vieną. Varžovai bus parenkami burtų keliu. Po pirmojo turo atkris komandos (arba solo šokėjai), kurie surinks mažiau taškų.

Antrajame ture likusios komandos ar solo šokėjai turės susiremti su kiekviena iš varžybų dar neiškritusia komanda ar solo šokėju. Į finalinę kovą keliaus dvikovų laimėtojai. Jie stos vienas prieš kitą įrodyti, kas šiemet yra vertas geriausiojo titulo. Komandos ir solo šokėjai bus apdovanojami atskirai.

10750143_676295319135595_7903382387162307557_o

Sprendimas ir komandų ar solo šokėjų taškai priklausys nuo žiūrovų simpatijų. Jie visų gatvės šokių kovų metu bus pagrindiniai ir objektyviausi pasirodymų vertintojai.

Nugalėtojų komandas papuoš ir pavaišins rėmėjų įsteigti vertingi prizai – 5 poros batų iš sporto prekių parduotuvės „Sporto gama“, full cap kepurės, marškinėliai ir dovanų kuponai iš „So Sneakers“, „Redbull“ ir „Kalnapilio“ dovanos bei kiti rėmėjų prizai.

Solo grupės nugalėtojų laukia batai bei 300 litų vertės dovanų kuponas iš sporto prekių parduotuvės „Sporto gama“, „Redbull“ ir „Kalnapilio“ dovanos, full cap kepurė ir marškinėliai iš „So Sneakers“.

Susidomėjusios komandos ir šokėjai yra kviečiamos registruotis į šokių kovas iki 2014 m. gruodžio 10 d. Registracija vyksta čia: http://goo.gl/ZqyIoD

Muzikines fonogramas pasirodymams siųsti el. paštu gyvenimaskitokiuritmu@gmail.com arba atsinešti į renginį .mp3 formatu USB atmintinėje. Įrašų kokybė turi būti ne mažesnė nei 192 kbps. Renginio organizatoriai pasilieka teisę keisti komandų/solo šokėjų pasirodymų eiliškumą renginio metu.

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close