Gralis

Gralis – Keistas laikas [Žodžiai, Tekstas, Lyrics]

Keistas laikas, laikas keistis… Neužmirštame kas buvo, net jei viskas yra baigta. Tyras vaizdas, gydo žaizdas, žaidžiame žaidimus kol pats virsti tik žaislas… Nekalto suvokimo – apiplyšęs, užkamšysim plyšius skysčiais. palaikom ryšį, arba apsisuk ir nebegrįžki… Trūksta ryžto kaip krikšto, trykšta ašaros iš išsausėjusių akių, perteikiu save garso takeliu, būtent taip ir pakeliu visas problemas, o kas būtų be jų? Aš nebūčiau – Aš… Viskas kas tikra – trapu kaip stiklas, o mes vis tik linkę laužyti taisykles įveliant į ciklus… Ir neatrandam pauzių… Ieškome teisybės, ten kur jos net nespausdina, bet nespaust gana, ar jaudina taip pat tamsu, dar vis naktis, ar jau diena?

2x
Tirštas rūkas, garsas grafito pieštuko, kuriu aplinką pats, kuri mane supa, prisirišęs prie šios nišos, ne dėl afišos, toks tas mano – fenotipas.

Vistik laikui tiksint, artėja apokalipsė, po trupūtėlį nykstame, nesuprasdami kas vyksta, pykstamės dėl menkiausių smulkmenų… Žodis, kartais nebesinori ir tai kas yra purvina. Praeitis virto i patirtį, gyvenimo pripratinti – imam gretintis vieni prie kitų, o kai tik reikia skirtis rėkiam kad sunku… Kyla nerimas žiūrint į keliamas dramas, reklamas ekranuos, tauta emigravus – na leva, na prava…
Tad neklausk kas neramina manęs… Neramina manęs… Neramina manęs… Nes… Nes… Nes…

2x
Tirštas rūkas, garsas grafito pieštuko, kuriu aplinką pats, kuri mane supa, prisirišęs prie šios nišos, ne dėl afišos, toks tas mano fenotipas.

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Domina?

Close
Close