AlbumaiĮdomu!Naujienos

Grupė O2 išleido savo naują albumą „GYVAS“

CD100_out

Jau bene trejus metus gyvuojanti grupė O2 su savo klausytojais dalinasi savo gyvu albumu. Tai jau pribrandintos ir gerai „atgrotos“ dainos, kurias grupė patalpino interneto platybėse.

Albumą galima parsisiųsti/paklausyti čia:

Kompoziciją sudaro 11 kūrinių:
CDT100_out

„Tai mūsų darbas nuo pat susikūrimo dienos, kaip O2 grupės kolektyvo. Dirbta daugiau nei vienerius metus. Tai ir įrašai ir daug darbo koreguojant garsą.“ – dalinosi mintimis grupės vokalistas Doo.

Paklausus kokie planai ateičiai, grupės vokalistas Doo nurodė, kad kol kas tik internetinis albumas, vėliau CD pavidalu. O dėl koncertinės veiklos daroma pertrauka.

Albumo stilistikos nusakyti nelabai įmanoma, tai rap‘as – ne, tai rockas – na irgi ne, tai kas?

„Pas mus grupėje buvo labai įvairios stilistikos muzikantų, todėl mes neapsistatėme, kažkokiais tai rėmais, o tiesiog kiekvienas įnešė į mūsų muziką savo“ – atsakė Doo.

Prieš metus laiko pasirodė ir grupės albumas „Etapas“ iš kurio dauguma kūrinių, tačiau drastiškai perdarytų yra ir albume „Gyvas“. Visi norintys gali palyginti senesnius kūrinius su naujaisiais.

 

Aišku albume neapseinama ir be naujų, negirdėtų kūrinių, tai „Daugiau Pozityvo“ bei „Daina apie nieką“. „Purpurinį vakarą“ padėjo išpildyti atlikėjas Tiux, kuris šį kūrinį tikrai labai pagyvino. Taip pat išskirtinis ir grupės albumo intro kūrinys, prie kurio prisidėjo ir du Dj‘ai (DJ Senis bei DJ Grey) bei vienas geriausių Lietuvos reperių Micro One.

Padarytas ir vienas video darbas kūriniui „Mylėk mane“

Daugiau apie grupę rasite čia:
https://www.facebook.com/grupe.O2

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close