AlbumaiNaujienos

Gryno oro gurkšnis šios savaitės albume [D. Brash & Big Ghost Ltd – Chicaghost]#43

2014-tais Conway ir jo broliukas Westside Gunn plius keleta jų draugų įkūrė Griselda Records. Sunkus, tamsus, piktas, purvinas skambesys, gatvių realijos, tikri randai vietoje žaislinių tattoo. Tai naujoji boombapo karta… Ir pakilo banga alternatyvi visam tam žaisliniam hiphopui. Smagu, kad ši banga gavo ir hiphopo veteranų palaikymą, kurie mielai padėdavo, rodė teisingą kelią, aiškino kaip kas daroma, įrašinėjo bendrus kūrinius bei aprūpino bytais. Gavosi tam tikras naujos kartos alternatyvos fenomenas.

Bet po metų kitų panašių grupių ir MC atsirado daugybė. Todėl jie savitai pakeitė pirminį konceptą. Jie pradėjo naudoti narkotikų prekeivių formules muzikos versle…. Maži tiražai, didelės kainos, siauras ratas gerbėjų, pinigai pirmoj vietoj, o viskas turi būti eksliuzyvas, jokių kompromisų. O tokia situacija turi savo pliusų ir minusų.

Šios savaitės mūsų albumas, nors ir yra minėtos bangos dalis – jis yra kitoks. Kaip vienas žmogus sakė:”tai tarsi gryno oro gurkšnis”. D.Brash ir Big Ghost ltd. bei jų bendras darbas “Chicaghost”.

Pirmas Big Ghost ltd. Šio beatmakerio kūryba kartas nuo karto vis patekdavo į mūsų radijo eterį. Daugybė gerų bendrų projektų, vienas kitas solo bei draugystė su minėta Griselda Records. Šis vardas per trumpą laiką tapo savita legenda, o turėti jo bytus albume reiškia daug.

Antras vėlgi Čikagos atstovas, ne toks jaunas bet pradedantis MC – D.Brash. Jis yra sudalyvavęs keliuose Vic Spencer albumuose, išleido porą remix albumų ir tiek. Galbūt būtent todėl visiems buvo įdomu, kodėl Big Ghost pasirašė visam albumui su D.Brash.

Bet gal tada arčiau pačio albumo. Jeigu jūs žinot ir girdėjote tai, ką daro Griselda arba tas pats Big Ghost iki šio albumo, tada jūs puikiai suprantate apie ką mes čia kalbam. Šiame albume jis truputi pakeitė kryptį ir pabandė suderinti įprastą sau purviną skambesį su gan neįprastom savo kūrybai formom. Pridėjo soulo, simfoniškumo, lengvumo. bet tuo pačiu albumas išlieka ištikimas savo bangos formulei – tiesiog dabar įdomiau ir paprasčiau klausyti. Jis skamba tarsi Griselda būtų įrašę albumą 90-tųjų viduryje, labai jau jaučiasi seno gero hiphopo įtaka. Plius D.Brash su savo vokalu netgi labai gerai pritaptų kokių WU koncepte… ypač, kad ir tematikos turi šį bei tą bendro.

Yra albume ir vienas kitas svečias: senas abiejų bičiulis Vic Spencer, Chris Crack, Giallo Point šį kartą pasidarbavęs, kaip DJ vienam iš gabalų, plius gan įdomus ir verti dėmesio Black Spade, Goose, Q.Grav, arba Wordmann.

Taigi dar viena savaitė ir dar vienas naujas vardas bei albumas. Rekomendacijos, nes mums patiko, o ar patiks jums – tikrai negalim garantuoti, tačiau bet kuriuo atveju tai tikrai vertas daugelio jūsų dėmesio ir laiko darbas. Pamėginkite ir skanaus!

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt .

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close