NaujienosRenginiai

GUF "užmuštas vakare, bet vėl gyvas iš ryto" jau šį penktadienį Lofte

12885833_1066120470114060_8769413332379557615_oPraėjus jau daugiau nei 3 metams po paskutinio pasirodymo Lietuvoje, jau Balandžio 8, Lofto scenoje vėl išvysime GUF. Tai asmenybė, kuri „užmušta vakare, bet vėl gyva iš ryto“ ir be kurios geri 10 metų, kaip sunkiai įsivaizduojama Rusijos repo scena.

 Pats GUF dažnai lyginamas su serialais ir ne tik todėl, kad Youtube galima rasti daug jo video. Labiau dėl to, kad vieni mėgsta, kiti ne, tačiau kai pasirodo naujas albumas tai tarsi naujas sezonas. Paskutinis baigiasi įdomia serija, ir kai pasirodo naujas – jis tarsi savaime atsiduria dėmesio centre ir tu vėl susikoncentruoji į tai „kas gi čia bus?“. Keisčiausia, kad tai galioja ir tiems, kas nemėgsta GUF repavimo manieros.

Grįžtant prie koncerto tai jis tikrai nebus linksma serialo serija. Turiu omenyje, kad tokių išvis sunkoka rasti. Yra sakoma, kad niekas už Guf geriau neperduoda paranojos ir gyvenimo megapolyje jausmo. Tačiau iš kitos pusės tai turi energijos ir praeitą kartą pilnas Loftas iškėlęs rankas lingavo. Taigi tai nebus linksma, tačiau tikrai nesakome kad liūėsite – anaiptol. Bus “Gufiška” ir tikėtina, kad kam tai artima tikrai turės super laiką.

Koncerto pamatu turbūt taps praėjusių metų gale išleistas naujas albumas „Ещё“, tačiau garantuotai nebus apsieita be gausybės senų, milijonus peržiūrų susilaukusių hitų, todėl turėtų būti įdomu ir tiems kas yra matę GUF gyvai, ir tiems kas iki šiol praleido.

Visa tiesa jau šį penktadienį Lofte.  Visa informacija http://www.menufabrikas.lt/guf-rus arba Facebooke. O bilietus rasite ČIA.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close