NaujienosRenginiai

GZA ir geriausia, ką turi “W” jau šį trečiadienį Lietuvoje

Jau šį trečiadienį turėsime šventę, kuriai diriguos hiphopo legenda GZA. Išskirtinė asmenybė, kurioje susijungia Kung FU, battle repas, tam tikra mistika, o kartu visa galia, kurią WU Tang’ai suteikė hiphopui.

Nors galbūt prie W fasado labiau darbavosi keli kiti menininkai. Tačiau GZA svarbą atspindi paprastas pavyzys: jog jei Wu-Tang klanas būtų namas, tai GZA savo rankomis būtų liejęs jo pamatus ir kiekviename aukšte jam būtų skirta po svarbų kambarį (kambariai, juk puikus pavyzdys žinant visą W diskografiją).

GZA visada buvo kartu su the W, tačiau taip pat visada sugebėjo išsiskirti iš chebros ir dažnai atitolti nuo „standartinio sėkmingo reperio įvaizdžio“ klišių. Tai vėlgi lengviau suprasti su paprastu pavyzdžiu: GZA niekad per daug neakcentavo bling blingų. Su juo galėtum prasilenkti tiesiog vienoje iš pasaulio didmiesčių gatvių ir jei nesi W fanas – turbūt net nepagalvotum, kad tai vienas kertinių MC pasauliniu mastu. Tačiau iš kitos pusės – tai asmenybė kuri sugebėjo sėkmingai rasti būdų, kaip susieti repą su mokslu.

GZA (dar žinomas, kaip The Genius) yra Wu šeimos narys ir tiesiogine prasme (RZA ir Ol’ Dirty Bastard yra tikri šio reperio pusbroliai). Tačiau hiphopo istorijai daug svarbesnis tas faktas, jog GZA imant vien savo solinius darbus – yra 4 pagal panaudotą žodyno plotį tarp visų HH atstovų.

Gali pasirodyti, kad per daug dėmesio skiriame Wu-Tangams, o pamirštame patį GZA ir šį trečiadienį. Tačiau šie dalykai vienas nuo kito negali būti atskiriami. Daugeliui mūsų tai didelis pliusas, nes ir koncerte GZA tikrai atstovaus ne tik patį save, tačiau ir W. Tai reiškia, kad pirmą kartą Lietuvoje turėsime galimybę ant scenos išgirsti geriausią, kas nutiko per solo ir viso klano istoriją.

Taip pat dar buvo žmonių, kurie dėl ankstesnių patirčių su WU Tang kelionėmis į Lietuvą – abejojo ar koncertas įvyks. Taigi likus kelioms dienoms iki renginio turime patvirtinimus iš atlikėjo soc. tinklų ir kitų šaltinių, kad viskas vyksta pagal planą – todėl garantuojame, kad jau šį trečiadienį turėtų būti išskirtinė atmosfera Lofte. Bilietų liko nedaug, todėl pasinaudokite šia reta proga.

Daugiau informacijos evente: https://www.facebook.com/events/300954887211065/
Bilietai: https://tickets.paysera.com/lt/event/gza-of-wu-tang-clan-vilnius

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close