NaujienosRenginiai

HH apdovanojimų žiūrovų balso apžvalga

10426864_1556444504595527_965498460334757432_nJau antradienį yra stabdomas Lietuvos Hip-Hop apdovanojimų žiūrovų balsavimas. Todėl smalsu finišo tiesiojoje (kol dar galime ne tik pažiūrėti, bet ir išreikšti savo nuomonę) – žvilgtelti į rezultatus. Žiūrovų balsavimas nulems 30% viso vertinimo, o tai tikrai daug ir svarbu, juolab kai pasirinkti tikrai yra iš ko. Taigi pasiruoškite krūvai diagramų, kurios kiekvienoje nominacijoje atspindi jūsų nuomonę.

metu grupeMatant visų kategorijų balsavimą labiausiai džiugina pasirinkimo galimybė. Visose dešimtyje kategorijų yra variantas priklausomai nuo to, koks HH arčiau dūšios. Grupės labai kokybiškai šiemet nešė repo vėliavą, ir nors Sindikatas be jokios abejonės yra visų laikų geriausi. Tačiau šiemet, panašu, kad renkant geriausius, svarbiu kriterijumi tapo daroma pažanga ir įgavusios pagreitį kitos 4 grupės taip pat stipriai laikė ir nešė tolyn repo vėliavą ir ne tik reperiams, bet visiems mėgstantiems kokybišką muziką – buvo galima klausyti repo, o tai svarbus kriterijus leidžiantis kultūrai plisti ir augti ne tik savo sultyse.

metu atlikejasPretendentų į MC nominaciją tai net pirštų suskaičiuoti neužtektų, ir daugelis būtų verti. Konkurencija, jei tik taip būtų galima pavadinti, didelė ir repo žodis sklido labai plačiai. Pažiūrėkit, kokie visi skirtingi ir penketuke. Šis starto penketas papuoštų, bet kurį repo playlistą ar renginį. Visi aktyvūs, visi sugeba maloniai nustebinti ir turi savų pliusų. Jei dar išgirsiu tokią kvailą frazę „ LT repas visas vienodas“ prieš pagalvojant apie to žmogaus trūkstamas dalis galvoje, dar bus galima parodyti šį nomintantų sąrašą ir paprašyti parodyti 2 prastus ar vienodus (trūksta tik merginos sąraše, kad būtų pilnas pasirinkimų kontrastas).

metu albumasMetai džiugino ir albumais, o ypač jų pabaiga. Gaila, kad ne visi albumai spėjo į šių apdovanojimų traukinį, bet randant daug bendro su prieš tai buvusiomis nominacijomis, lieka tik džiaugtis, kad papildyti savo kolekcijas turime daug kuom geru ir kalbame ne tik apie albumų skaičių.

metu videoVideo video video… net išsirinkti sunku ir neakivaizdžiai dėl balso kovoja labai skirtingi video. Tarkime Mad Money su Alekna surinkę 2.5 mln peržiūrų ir Briggz su Kamy su 200 kartų mažiau jų. Tačiau tai tik dalinis rodiklis ir nieko tuo daugiau apart to, kad video sulaukė skirtingai dėmesio Youtube ir nenorėta pasakyti, nes šie 2 ir bendrai visi 5 darbai kokybiški ir smagu ne tik girdėti, o ir matyti. Dar reikia pasidžiaugti, kad vis daugiau video patenka ir į plačią auditoriją. Bendra tendencija jau akivaizdi, kad nebeužtenka pamojuoti rankomis prie griuvėsiu = kuriant video taip pat reikia fantazijos. Gerai, kad jos yra.

metu djMetų DJ įvertinti kiek sunkoka, nes reikia pripažinti, kad ne tiek daug ir suprantame dar apie šį amatą ir retas kuris sugebame įvertinti tarkime scretsho sudėtingumą ir panaudotą techniką. Todėl balsuojame, pagal renginiuose sukurtą emociją, galbūt pačių renginių skaičių ir panašius aspektus, o jei balsuojate nebuvę renginiuose tada dar sunkiau objektyviai įžvelgti, kas gi čia verčiausias. Bet kuriuo atveju, DJ puošia kiekvieną rimtą renginį ar albumą, tad reikia tik padėkoti šiems nominantams už nuveiktą darbą.

metu prodiuserisMuzikos prodiuseriai – dažnai žmonės, kurių išvis nepastebime. Tačiau ši tendencija vis mažėja ir visi 5 (realiai net 6) nominuotieji turi savo ir asmeninį svorį, o ne tik duoda visą šlovę MC. Tai be kalbų pilnaverčiai ir svarbūs grupių nariai, o SLJ ir HDZ išleistas remixų albumas, bei didėjantis kitų asmeninis pripažinimas tik įrodo jų svarbą ir potencialą dar augti.

metu gabalasMetų daina turbūt yra sunkiausiai renkama. Tikrai pasirodė daug gabalų vertų dėmesio, galima rasti dar 10 gabalų ir manyti, kad reiktų vertinti ir juos, bet taisyklės yra taisyklės ir pateikti 5 geri vers rimtai pasukti galvą prieš renkantis, kuris geriausias. Čia tik dar norėtųsi priminti, kad labai jau seniai be pasirodė LT repo rinkiniai – o kai yra tiek gerų gabalų, būtų smagu visą šį gėrį koncentruotai sutalpinti į gražų diską.

metu renginysAtsimenat, kad metų pradžia nežadėjo nieko gero ir renginiai vienas po kito buvo atšaukiami ir dingdavo, kaip į vandenį, visi dideli siekiai. Tai šiemet, nors ir buvo keli atšaukimai, tačiau sumoje turėjome puikius, įsimintinus ir labai aktyvius metus scenose. Kaip ir pridera – renginiai iš trijų didžiųjų miestų. Visi dideli – visi palikę daug gerų atsiminimų. Tačiau mes tikrai nepavargome ir pradžią didelių repo renginių startui šiais metais duos, būtent Lietuvos HH apdovanojimai ir visas būrys (kiek teko girdėti) įnirtingai repetuojančių MC ir grupių.

metu naujokasNet 6 nominuoti, kaip metų naujokai. Nors daugelis mikrofoną tikrai laiko ne pirmą kartą, tačiau viskas nestovi vietoje ir formuojasi naujos grupės, atsiranda nauji veidai. Tikimės pavyks rasti savąjį kelią visiems aktyviai dirbsiantiems ir taip dar labiau sutvirtinti LT repo bendruomenę.

Ir pabaigai už nuopelnus šokiui. Čia nėra ką nei kalbėti apie konkurenciją, čia visa kultūra turėtų padėkoti kiekvienam iš 5 už įdėtą darbą ir pastangas puoselėjant gatvės šokį Lietuvoje. Nugalėtojais tapo tie, kurie galėjo mokytis iš jų, dalyvauti jų rengiamuose renginiuose tad čia nėra 2-5.  Pagarba Andriui Jokubauskui, Andro, Dainiui Žebrauskui,
Jevgenij Tichonov ir Kęstučiui Baranauskui!

Geriausi Lietuvos atlikėjai, „Loftas“ ir urban kultūra – žinome, kur susitiksime šį penktadienį! Kas neturės galimybių atvykti junkitės prie tiesioginės LNK GO transliacijos. O kas yra geriausi dar gali pasakyti ir nulemti ir tu – visa info apdovanojimų puslapyje https://www.facebook.com/hiphopoapdovanojimai .

Žymos

Susiję

3 komentavo

  1. Tai turbut mico one vietoj domo, bl nesuprantu kaip visi ta micro one aukstina, kazkox sudu kruva su savo mekenimu vaikisku. klipas nera vietos senukams irgi visiskas gaidys. Geriau vietoj jo butu Mad mone y visi skirtingi visi lygus 😉
    ir siaip klipu buvo tikrai daug geresniu negu tie kurie cia pateikti.
    0    0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close