HHBattleNaujienosStraipsniai

HHB finalininkai gaus asmeninius rankų darbo trofėjus nuo Svaro

Prisipažinkime – mums visiems patinka trofėjai. Tiesa dažnai daug didesnę reikšmę turi ne pats apdovanojimas, o nueitas kelias iki jo. Todėl šį kartą HHBattle jau judant į finišo tiesiąją nusprendėme paskelbti papildomą apdovanojimą. Abu į finalą patekusius MC norėjosi pagerbti subtiliu ir ypatingu prizu.

Tikrai ilgai galvojome apie prizą, kuris galbūt ir nebūtų toks brangus lombarde, tačiau būtų ypatingas, o gal, kaip savotiškas talismanas, prigytų kiekvieno iš finalo MC namuose ar studijoje.

Taigi labai džiaugiamės galėdami jums pranešti, kad Gabrielius Liaudanskas (Svaras) savo rankomis HHB finalininkams padarys po asmeninį kovų trofėjų.

Galbūt dalį jūsų nustebinsime, tačiau Svaras yra ne tik reperis, tačiau daug laiko praleidžia ir savo dirbtuvėse, kur daro įdomius dalykus, nuo Kapitono Lietuva iki graffiti, gatvės meno ar besišypsančių kaukolių. Jei norite pamatyti visa tai ir kaip įprasti daiktai tampa įdomiais ir unikaliais – būtinai sekite Svarą instagrame http://www.imgrum.org/user/svaras23/12860081/628086507193846349_12860081 .

Šį kartą MC gaus dovanų po asmeniniškai jiems kurtą MUNNY. Kiekvienam repą mylinčiam žmogui Lietuvoje būtų garbė gauti tokį simbolinį talismaną ir tikimės tai tik dar labiau paskatins MC parodyti geriausią, ką moka finalinėje kovoje.

Munny street art ir graffiti pasaulyje yra tarsi tuščias popieriaus lapas dailininkui. Tai yra standartinė forma, tarsi „lėlė“, kuri gausybės detalių ir darbo dėka tampa vienetiniu kūriniu. Lietuvoje Svaro darytus munius turi tik keli žmonės, tarp jų Rūta Meilutytė ir Benediktas Vanagas, kuris munį, kaip talismaną kiekvienais metais ima į sunkiausias lenktynes.

Taigi iki finalo ir viso šio ilgo ir gan įtempto kovų maratono pabaigos liko visai nedaug laiko. Su nekantrumu laukiame tos akimirkos, kai galėsime išgirsti finalo kovą ir galiausiai nugalėtojams įteikti munius ir pagrindinį 1000 eurų prizą. Mūsų laukia kulminacija, todėl sekite naujienas –> HHB.LT .

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close