HHBattleĮdomu!Naujienos

HHB.lt : Kaip atiduoti savo balsus ir kodėl verta tai daryti?

moo darbas as balsavauKaip jau turbūt daugelis matėte jau galite balsuoti už jums patikusius HHBattle.lt 2016-2017 dalyvius. Šiemet tai ypač svarbu ir kiekvienas jūsų balsas gali lemti tolimesnę kovų eigą, tad kviečiame balsuoti aktyviai, tačiau atsakingai.

Žiūrovų balsas atrankoje lemia ypač daug, kadangi tai yra antrasis kriterijus pagal, kurį bus rikiuojami 32 į kitą etapą pateksiantys MC. Tai reiškia, kad jei MC surinks vienodą balų skaičių – būtent žiūrovų balsai nulems jų užimamą poziciją. Pavyzdžiui X ir Y surinks po maksimalų taškų skaičių (5), už X bus balsavę 999, o už MC Y bus balsavę 1000 žmonių. Vadinasi MC Y bus sąraše aukščiau. Dalyviai bus paskirstomi į poras taip, kad 1 vs 32, 2 vs 31… Taigi dabar atiduotas žiūrovų balsas tolimesnę kovų eigą nulems labai ženkliai.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad rezultatai yra matomi realiu laiku. Tai yra priklausomai nuo balsavimo eigos, kiekvienos kategorijos 32 balsai gali nuolat keistis ir persiskirstyti tarp dalyvių.

Kaip balsuoti?

1)      Prisijunkite prie HHBattle.lt sistemos (prisijungti galima su Facebook).

prisijungimas fb
2)      Prisijungus matysite tokį vaizdą.

prisijungta

3)      Nuėjus prie kovų, prie kiekvieno dalyvio matysite tokį vaizdą. http://hhbattle.lt/turnyras/hhbattle-2016-2017/

screenshot-hhbattle.lt 2016-12-22 10-04-56

4)      Paspauskite „BALSUOTI“ ir jūsų balsas bus užskaitytas. (Prie “Jau Balsavote” esantis skaičius rodo žiūrovų balsų skaičių, “Viso” rodo kiek taškų turi MC. Galima surinkti maksimum 5 lygiaverčius taškus iš DJ, HipHop žmonių (HHZ), Gatvės Lygos (GL), Prodiuserių (PR) ir žinoma klausytojų balsas. Plačiau apie tai ir kas sudaro atskirą kategoriją galite paskaityti https://hip-hop.lt/online-hhbattle-komisijos-sarasas-siemet-net-is-34-teiseju/

screenshot-hhbattle.lt 2016-12-22 10-22-38

5)      Primename, kad turite 32 balsus, juos atidavus vėliau keisti nebegalėsite. Todėl rekomenduojame įsiklausyti į visus atrankų gabalus, pasidaryti sąrašą ir tada atiduoti savo balsus. Patogiausiai atrankas perklausyti galite galite https://www.pakartot.lt/album/online-mc-battle-2016 arba prenumeruokite HHBATTLE Youtube kanalą.

Balsavimas vyksta dabar. Prisijunkite ir atiduokite savo balsą 32 jūsų nuomone verčiausiems patekti į kitą etapą. Balsavimas vyksta iki 2017-01-03, o iškart po atrankos balsavimo prasidės kovos 1 prieš 1! Sekite naujienas Hip-Hop.lt ir Facebooke.

 

 

 

Žymos

Susiję

16 komentavo

 1. Cia jau viskas nuspresta. Jeigu komisija turi po 32 taskus i sita bettla, kad patekti reikia minimum 2 tasku ir ziurovu balsas turi buti gan aukstas.
  Siuo metu yra jau 24 kurie pateko ir 37 kazkur kovoja dar del galimybes kaikurie is ju jos kaip ir neturi nes surinkus 1 komisijos taska patekti galima sakyt neimanoma.
  Tad komisija jau prigrybavo 😀
  0  0
 2. taip su komisija jau cia viskas aisku. Jokios kompetencijos cia o draugu ratas uzdaras konkretus. Labai apmaudziai organizatoriai stengesi tiek ilgai ir su balsavimu jau kaip ir aisku kad nekokybiskas battlas.
  0  0
 3. Man atrodo tegu toliau 64 praeina, bus tikrai idomesnis battlas ir daugiau kietu gabalu sulauksime 😉
  0  0
 4. Kiekvienos grupės viduje dar ne visi teisėjai prabalsavo, todėl taškų persiskirstymas kiekvienoje iš kategorijų, ypač dalyviams, kurie balansuoja ant patekimo ribos – dar labai įmanomas.
  0  0
 5. 34 teisėjai, kurių kiekvienas ir visi kartu tikrai gaudosi Lietuviškam repe. Tai kokios komisijos tada reikia, kad “teisingai” nubalsuotų? Balsuotų po 1 – būtų draugeliais apkaltinti taip pat… Jei ir manai, kad 1-2 žmonės nekompetetingi – tai net atmetus jų balsą vis tiek dauguma nulemia. Tarp kitko komisija balsuoja labai įvairiai ir konkurencija dėl kiekvieno taško yra labai didelė, net ir kategorijos viduje.
  0  0
 6. Vertų praeiti daugiau nei 32 tikrai yra. Tačiau skaičiaus keisti viduryje balsavimo jau nebegalima. Bus rimtos kovos nuo pat pirmojo etapo. Lengvų pergalių varžovams niekas nedalins 🙂
  0  0
 7. Galetumet padaryt taip, kad hhb.lt balsavimo puslapyje rodytu visus dalyvius is karto, o ne kad reiktu ieskot 10 kart next page spaudinejant (ctrl+f ir ramu).
  0  0
 8. ka tu cia kliedi daune?;DD jeigu beepas geriau uz virusa varto tai cia faaaktas kad savi uz savus bybius.. zoski tie betlai. avansu dar taskus dalina. eikit nx su visa pagarba shudo gabalai
  0  0
 9. Sutinku, kad vos nepatogu, tačiau tai laikinas nepatogumas atrankoje (toliau bus 1 vs 1)… o toks sprendimas priimtas, kad nelagintų puslapis. Jei sukeliame daug į vieną page – tada kimba kai daugiau žmonių ir visai pravalas gaunasi, taigi laikinai teks pakentėti
  0  0
 10. Yra daug tokių, kurie norėtų asmeninių komisijų… bet nėra tokios galimybės. Jei būtų 3-5 žmonės ( kaip anksčiau), tada išviso būtų nereali stumykla… O dabar kol kas aš linkęs pasitikėti komisiją, ten nei vieno vaiko, visi gaudosi HH ir todėl tikiu kad jie priims teisingus sprendmus. Galų gale tie kas balansuoja ant ~32 ribos visada bus dalis patenkinti, dalis ne. Jei MC padarė tikrai gerą gabalą – jis tikrai pateks į kitą etapą ir čia kažkokių sąmokslo teorijų vest kaip ir nelabai yra kur
  0  0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close